پارتیشن اداری

پارتیشن فریم لس چیست؟ چه ویژگی ها و کاربردی دارد؟

پارتیشن فریم لس چیست؟ چه ویژگی ها و کاربردی دارد؟

پارتیشن فریم لس چیست؟ چه ویژگی ها و کاربردی دارد؟: در ابتدا قبل از هرچیزی قصد داریم به این موضوع مهم بپردازیم که اصلا پارتیشن فریم لس یا شیشه ای چیست؟ پارتیشن شیشه ای به عنوان یک جداکننده فضا عمل می‌کند و علاوه بر جذابیت بالایی که دارد به راحتی و سریع نصب می گردد.

پارتیشن فریم لس چیست؟ چه ویژگی ها و کاربردی دارد؟

پارتیشن های شیشه ای عملکرد صوتی مناسبی دارند و به عنوان یک دیوار شیشه ای بر روی دکوراتیو فضا تاثیر بسیار زیادی می گذارند. پارتیشن شیشه ای برای تفکیک فضا بسیار مناسب است و به کمک آن فضای اداری به راحتی تقسیم‌بندی می‌شود. قابل ذکر است بگوییم که پارتیشن شیشه ای توسط فریم های استیل، آلومینیومی و یا سایر نگهدارنده های شیشه ایجاد می‌شود. این پارتیشن   یک ابزار سریع جهت به روزرسانی یک دفتر کاری است. این نوع از پارتیشن از جمله پارتیشن هایی محسوب می‌شوند که در بین شیشه ها هیچ مانعی وجود ندارد و کاملا یکدست می باشد.

 پارتیشن شیشه ای از نظر اقتصادی نیز به صرفه‌تر است و در قیاس با پارتیشن شیشه ای فریم دار قیمت بسیار پایین تری دارد.  محبوبیت و جذابیت این نوع از پارتیشن ها در بین مردم نیز بیشتر است. نکته مهم  دیگری که باید بدانید این است که پارتیشن فریم لس در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم است. همچنین این نوع پارتیشن در برابر ضربه نیز مقاومت بسیار خوب و بالایی از خود نشان می دهد. این موضوع را می توان به جنس موادی که در ساخت آن استفاده شده است مرتبط دانست.

پارتیشن فریم لس دارای چه ویژگی هایی است؟

پارتیشن فریم لس ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم چند مورد از مهم‌ ترین آن ها را به شما معرفی می کنیم می توانیم به قیمت مناسب و خوب آن اشاره نماییم. این ویژگی بسیار مهم است و همین مقرون به صرفه بودن باعث شده است در میان کاربران بسیار پرطرفدار باشد. علاوه بر آن پارتیشن فریم لس از استحکام بالایی برخوردار است. این ویژگی در کنار قیمت مناسبی که دارد، آن را در قیاس با سایر پارتیشن های شیشه ای بسیار منحصر به فرد و خاص کرده است. یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع پارتیشن شیشه ای این است که برای نصب آن کمترین سوراخ کاری بر روی دیوار و کف انجام می‌شود. دید عالی و بازتاب نور عالی را نیز می‌توان به فهرست ویژگی‌های خاص پارتیشن فریم لس اضافه نمود.

همگی در کنار هم باعث شده اند تا این نوع پارتیشن به عنوان یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در طراحی و دکوراسیون داخلی امروزی مورد استفاده قرار گیرد و باعث تفکیک فضا گردد. علاوه بر آن، افزایش میزان مفید بودن فضای بزرگ و کم کاربرد نیز از وظایف اصلی این نوع پارتیشن شیشه ای است. یکی دیگر از قابلیت های پارتیشن شیشه ای این است که به راحتی با سطوح ناصاف تطابق پیدا می‌کند. همچنین در محیط های مختلف کاری نیز می توان به راحتی آن را مورد استفاده قرار داد. این نوع از پارتیشن ها با دید وسیعی که ایجاد می‌کنند؛ برای فضاهای اداری که به دنبال فضای مدرن و با دید وسیع هستند گزینه بسیار مناسبی هستند. در عین حال می‌تواند باعث حفظ مرزبندی های سازمانی نیز شود. زیبا بودن محیط کاری در افزایش بهره وری سازمان موثر است. با نصب این سازه می توان این شرایط را بهبود بخشید.

قیمت پارتیشن فریم لس

معمولا از پارتیشن فریم لس یا همان پارتیشن شیشه ای بدون فریم در مکان ها و فضاهای تجاری و مسکونی استفاده می شود. به طور کلی می‌توان گفت عوامل بسیار زیادی بر روی قیمت این نوع پارتیشن شیشه ای تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال، هرچه پارتیشن ابعاد بزرگتری داشته باشد طبیعتاً قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. در واقع اینطور می توان گفت که قیمت پارتیشن اداری با توجه به متراژ محیط محاسبه می شود. علاوه بر این موضوع نوع در، دسته، لولا و قفل نیز همگی در قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس موثر هستند.

بنابراین هنگام محاسبه قیمت پارتیشن شیشه ای طراحی آن را نیز در نظر گرفت. اگر بخواهیم مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن فریم لس را به شما معرفی کنیم می‌توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • ابعاد پروژه
  • نصب و اجرا
  • میزان شفافیت شیشه
  • سفارشی سازی پروژه
  • ضخامت شیشه، قابلیت ضد خش و ضد ضربه بودن
  • ایجاد لوگو و یا طرح بر روی شیشه
  • تک جداره و یا دو جداره بودن شیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *