میز تحریر

6 مدل میز تحریر کم جا برای اتاق های کوچک

6 مدل میز تحریر کم جا برای اتاق های کوچک

میز تحریر کم جا:

چرا میز تحریر کم جا؟ در خانه های امروزی که عموما آپارتمان هایی کوچک هستند اندازه لوازم بسیار مهم است. باید بسیار به این موضوع دقت داشت که وسیله ای مهم و کاربردی مانند میز تحریر به هیچ وجه از لوازم اتاق به خاطر کمبود فضا حذف نشود. قطعا هر خانه ای که یک فرد محصل در آن است نیازمند یک میز تحریر کم جا مناسب است. ولی اینکه کدام مدل میز تحریر کم جا برای اتاق و خانه ما مناسب است بسیار حائز اهمیت است. آیا ما به یک میز تحریر تاشو نیاز داریم؟ یا یک میز تحریر دیواری؟ یا یک مدل خاص میز مطالعه کم جا؟ این موضوعی است که دراین مطلب مجله ساویس به بررسی آن می پردازیم.

بشتر بخوانید:

خرید میز تحریر مدرن 1401، میز تحریر از کجا بخریم؟

1- میز تحریر تاشو:

میز تحریر کم جا تاشو

میز تحریر کم جا تاشو

اگر تمایلی ندارید که میز تحریر شما همیشه در معرض دید باشد یا فضای شما به قدری کوچک است که عرض میز تحریر فضای شمارا تنگ می کند بهترین انتخاب میز تحریرتاشو است. این نوع میز تحریر ها نیز خود بسیار متنوع هستند و در مدل های متفاوت ارائه می موند.

بیشتر بخوانید:

بهترین دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان

2- میز تحریر دیواری بدون پایه:

میز تحریر کم جا - میز تحریر دیواری بدون پایه

میز تحریر کم جا – میز تحریر دیواری بدون پایه

در مدل میز تحریر دیواری شما عملا فقط باکسی را بر روی دیوار خود نصب خواهید کرد که با باز کردن در این کمد دیواری میز تحریر خود را خواهید داشت و پس از استفاده نیز با بستن در کمد فقط منظره یک کمد دیواری کوچک را بر روی دیوار خود مشاهده خواهید کرد.

3- میز تحریر کم جا تاشو پایه جمع:

میز تحریر تاشو دیواری

میز تحریر دیواری با پاسه تاشو

میز تحریر دیواری با پایه تاشو

در این مدل میز تحریر که تقریبا قدیمی تر از مدل میز تحریر دیواری است. شما پس از استفاده از میز تحریر خود می توانید پایه های آن را تا کرده و در پایان فقط صفحه ای داشته باشید که انرا به دیواری تکیه دهید یا در فضایی که مناسب می دانید قرار دهید و در استفاده بعدی مجدد پایه ها را باز کرده و میز خود را شکل دهید.

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید میزتحریر استاندارد

4- میز تحریر دیواری با پایه:

میز تحریر کم جا دیواری

این میز تحریر عملا تلفیقی است از دو مدل بالا با این تفاوت که دیگر شما میز تحریر را از بالا به پایین نیاورده و کمدی ندارید با اتصال صفحه کمد دیواره به دیوار یک طرف آن به کمک دیوار نگه داشته می شود و طرف دیگر را دو پایه ای که متحرک هستند نگه می دارند و درپایان استفاده از این مدل میز تحریر کم جا شما پایه هارا جمع کرده و صفحه میز تحریر روی انها امده و در نهایت شما از ارتفاع میز خود به سمت زمین فقط یک تکه صحفه میز خود را با ضخامت کم مشاهه گر هستید.

5- میز تحریر کنجی ال و گوشه ای:

این مدل میز تحریر کم جا بسیار مناسب اتاق های کوچک و نقلی است. از این میزها به دلیل دو ضلعی بودن می توان به عنوان میز تحریر دو نفره هم بهره برد در واقع با یک تیر دو نشان را زد. یا اگر میز تحریر دو منظوره می خواهید که هم میز تحریر باشد و هم میز کامپیوتر و لپ تاپ با خرید این مدل میز تحریر همه نیازهای شما پوشش داده می شود.

6- میز مطالعه کم جا:

یک مدل میز مطالعه کمجا نیز می تواند میزی باشد که در طراحی آن تو رفتگی دیوار را در نظر گرفت و با توجه به آن فضا بر حسب اندازه ها و فضای موجود طول تورفتگی طول میز تحریر کم جای ما و عرض تو رفتگی بخشی از عرض میز ما را پوشش دهد.

جمع بندی و خرید میز تحریر کم جا از ساویس

کارشناسان با تجربه ما در ساویس در انتخاب بهترین برند و میز تحریر شما را راهنمایی می کنند. کافیست با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. برای خرید انواع میز تحریر، کافیست سفارش خود را ثبت کرده و با ارسال فوری محصول خریداری شده خود را درب منزل تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید:

برندهای معتبر مبلمان اداری 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *