مبلمان اداری

5 استاندارد صندلی کارشناسی به هنگام خرید

5 استاندارد صندلی کارشناسی به هنگام خرید

در زمان خرید باید درباره استاندارد صندلی کارشناسی و معاونتی به عنوان یک صندلی اداری تحقیق کنید. قیمت صندلی کارشناسی استاندارد و ارگونومیک نسبت به موارد معمولی اندکی بالاتر است. با این حال این نوع صندلی‌ها به خوبی میتوانند از سلامت بدن کاربر حمایت کنند. مسئله مهمی که پیرامون این موضوع وجود دارد این است که کدام موارد را میتوان به عنوان استاندارد صندلی کارشناسی تعریف کرد. پرداختن به این مسئله مهم است. با توجه به اهمیت این موضوع امروز در مجله ساویس قصد داریم تا به 5 نمونه از استاندارد صندلی کارشناسی به هنگام خرید اشاره کنیم.

<yoastmark class=

استاندارد صندلی کارشناسی که باید در زمان خرید توجه کنید.

استاندارد صندلی کارشناسی میتواند شامل موارد زیادی باشد،‌ منتهی ما در ادامه تنها به چند نمونه مهم اشارده کرده ایم. توجه به موارد زیر به شما کمک می کند تا در زمان خرید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

1. ارتفاع و پشتی قابل تنظیم مهم ترین استاندارد صندلی کارشناسی:

مهم ترین استاندارد صندلی کارشناسی را میتوان قابلیت تنظیم ارتفاع آن دانست. در اصل صندلی کارشناسی باید باید امکان تنظیم ارتفاع داشته باشد تا کاربر بتواند به طور مناسب و با راحتی روی صندلی نشسته و کار کند. همچنین پشتی صندلی کارشناسی نیز باید قابل تنظیم باشد تا کاربر بتواند زاویه پشتی را به شیوه‌ای تنظیم کند که بتواند بدون درد کمر و گردن به سازماندهی کارهای روزانه خودش بپردازد.

استاندارد صندلی کارشناسی

 2. انحنای صحیح پشتی:

بهتر است که در زمان خرید نیز درباره انحنای صحیح پشتی صندلی کارشناسی اطمینان حاصل کنید. پشتی صندلی یک استاندارد صندلی کارشناسی است و باید این صندلی به شکلی طراحی شده باشد که انحنای درستی داشته باشد. در اصل صندلی کارشناسی باید به نحوی قرار گرفته باشد که به پشت و ستون فقرات کاربر کمک کند تا در طول روز راحت نشسته و به خوبی بتواند وظایف خود را انجام دهد. به علاوه صندلی کارشناسی باید پشتی بلند داشته باشد تا ستون فقرات و گردن کاربر را به نحوی پشتیبانی کند که در طول روز احساس خستگی و درد نکنند.

3. قابلیت چرخش و قفل چرخ های صندلی:

قابلیت چرخش نیز از استاندارد صندلی کارشناسی است. کاربر از این طریق میتواند به راحتی در جهت های مختلف حرکت کند و به اطرافش نگاه کند. این قابلیت کمک می کند تا کارمند در زمان کمتری کارهایش را انجام دهد. همچنین صندلی کارشناسی باید از استاندارد قابلیت قفل شدن هم برخوردار باشد. این قابلیت به کاربر امکان این را می دهد که چرخ های صندلی را از حالت چرخشی خارج کند و قفل سازد تا از این طریق با تمرکز بیشتر به کارش ادامه دهد.

استاندارد صندلی کارشناسی

4. جنس پوشش صندلی:

پوشش صندلی باید از جنسی باشد که نرم و راحت باشد و به کاربر اجازه دهد تا در طول روز به راحتی و بدون ایجاد احساس خستگی و درد، در میان صندلی نشسته و کار کند. چرم یکی از پرطرفدارترین جنس‌های پوشش صندلی است و علاوه بر نرمی و راحتی به خوبی میتواند ظاهر شیکی به صندلی ببخشد.

همچنین ضد تعریق بودن پوشش صندلی نیز یکی از مهم ترین استاندارد صندلی کارشناسی است. در همین راستا بسیاری از صندلی ها از پوشش توری یا شبکه ای تشکیل شده اند و به کاربر امکان این را می دهند که کارهای روزانه را بدون تعریق انجام دهد.

5. دسته های قابل تنظیم در استاندارد صندلی کارشناسی

انواع صندلی کارشناسی باید دارای دسته‌های قابل تنظیم باشند. دسته‌های صندلی کارشناسی باید به شکلی طراحی شده باشند که کاربر بتواند آنها را به طور مناسب تنظیم کرده و به راحتی از آنها استفاده کند. دسته‌های صندلی کارشناسی باید در ارتفاع و فاصله مناسب از صندلی قرار گرفته باشند تا کاربر بتواند با راحتی دستان خود را روی آنها قرار داده و به شکل صحیحی کار کند.

قیمت و خرید صندلی کارشناسی استاندارد از فروشگاه ساویس

دانستیم که توجه به استاندارد صندلی کارشناسی به هنگام خرید مهم است. خبر خوب اینکه شما میتوانید انواع صندلی کارشناسی ارگونومی را با قیمت و کیفیت کاملا ایده آل از مجموعه ساویس خریداری کنید. این محصولات دارای ضمانت اصالت کالا بوده و انتخابی مطمئن برای صاحبان مشاغل هستند. در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *