دکوراسیون داخلی, سبک زندگی, فضای اداری, مبلمان اداری, معماری معاصر, معماری و دکوراسیون خانه, نور و نورپردازی, هنر در فرم و فضا, هنر صنعت چوب

10 ایده جذاب دکوراسیون اداری طوسی | دفتر کار خانگی

ایده جذاب دکوراسیون اداری طوسی، دفتر کار خانگی

شاید ندانید که میتوانید یک دکوراسیون اداری طوسی مدرن و جذاب با طرح هنری و ظریف برای دفتر کار خانگی خود داشته باشید. خوب، ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم. همانطور که بسیاری از مردم ادعا می کنند که رنگ طوسی یا خاکستی یک “رنگ خنثی است که حیات ندارد” درست نیست. اجازه دهید مجموعه ای از طرح های متمایز را در اختیار شما قرار دهیم که از رنگ طوسی استفاده می کنند که مطمئنا شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از بهترین رنگ هایی است که به همه رنگ ها می آید. رنگ خاکستری محیط طراحی معماری متمایز را فراهم می کند، رنگ خاکستری توسط دکوراتور یا طراح داخلی استفاده می شود زیرا این رنگ با همه رنگ ها تناسب دارد. پس در مقاله امروز مجله ساویس در مورد اهمیت رنگ خاکستری در طراحی داخلی با هم صحبت می کنیم.

دکوراسیون اداری طوسی

دکوراسیون اداری طوسی

دکوراسیون اداری طوسی

استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون اداریی آرامش بخش است که می توانید به راحتی آن را تزئین کنید. اگرچه این سایه به طور اتفاقی این روز ها ترند است، اما قول می دهیم که قدرت ماندگاری دارد و به این زودی از مد نمی افتد. رنگ طوسی یا خاکستری را میتوانید به راحتی برای طرح دکوراسیون اداری خود انتخاب کنید و از المان های دکوراتیو مختلفی استفاده کنید. این عناصر میتوانند قفسه های دیواری، مبلمان اداری، رنگ دیوار، استفاده از پنل و پارتیشن اداری، دیوارپوش و …باشند.

در این مطلب 10 ایده جذاب دکوراسیون اداری طوسی برای دفتر اداری خانگی شما معرفی خواهیم کرد پس تا انتها همراه ما باشید.

دکوراسیون اداری طوسی

دکوراسیون اداری طوسی

دفتر کار خانگی چیست

دفاتر کار خانگی فضاهایی کاربردی هستند که برای افزایش تمرکز باید با دکوراسیونی خنثی تزئین شوند. با این حال یک ایده دکوراسیون اداری طوسی هوشمندانه و مدبرانه می تواند به شما کمک کند اگر با سلیقه انجام شود، کارآمد باشد. جایی که جذابیت ذاتی طراحی داخلی نقش اصلی را در دکوراسیون مکان دارد.

از زمان ظهور روند مشاغل آزاد، افراد بیشتری ترجیح می دهند در خانه کار کنند. این امر الزامات ایجاد یک دفتر کار خانگی را افزایش می دهد که به عنوان فضای کاری اختصاصی شما عمل می کند. اما اکثر خانه های از پیش ساخته شده دارای یک منطقه اداری نیستند، به همین دلیل است که باید خانه خود را ایجاد کنید. حال چه ایده هایی برای این کار وجود دارد؟

مطلب مرتبط  راهنمای خرید مبلمان اداری نظری

ایده های جذاب دکوراسیون اداری طوسی برای دفتر اداری خانگی

1. از کاغذ دیواری استفاده کنید

کاغذ دیواری در دکوراسیون اداری طوسی

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون اداری طوسی

برای رسیدن به دیوارهای خاکستری بی عیب و نقص حتما لازم نیست آن را رنگ کنید. میتوانید به جای آن کاغذ دیواری را در نظر بگیرید . با یک دیوارپوش طرح دار زیبا، فضای اداری خود را (تقریباً) آنی تغییر دهید. مثل چیزی که در دکوراسیون اداری طوسی در تصویر بالا میبینید. کاغذ دیواری با سایه ای روشن از رنگ خاکستری، میز اداری چوبی و مبلمانی با پارچه مبلی طوسی.

2. روی توکارها تمرکز کنید

دکوراسیون اداری طوسی

از قفسه های خاکستری در دکوراسون دفتر کار خانگی خود استفاده کنید

قفسه‌های باز به شکل توکارهای سفارشی می‌توانند در یک دفتر کار خانگی بسیار کاربردی باشند. رنگ‌آمیزی آن‌ها با رنگ خاکستری روشن واقعاً می‌تواند به برجسته‌تر شدن آن‌ها کمک کند. این کاری است که طراحان داخلی حرفه ای در این فضای کاری فوق العاده انجام میدهند و نتیجه آن قفسه های خاکستری رنگی است که می توانند خیلی بیشتر از کتاب در خود جای دهند و سایه روشن و تیره نمای بیرونی و داخلی قفسه کنتراست جذابی مثل آنچه در این تصویر و ایده میبینید ایجاد میکند.

3. در طراحی دکوراسیون اداری طوسی ظریف باشید

ظرافت در استفاده از رنگ طوسی

نکته خوب در مورد ایده های طراحی دفتر کار خانگی خاکستری و طوسی این است که می توانید با ظرافت و کمتر این رنگ را اضافه کنید. در این ایستگاه کاری مینیمالیستی در تصویر بالا، هنر دیواری چسبانده شده، یک صندلی اداری چوبی و  میز اداری تیره ساده و کمی خز مصنوعی طوسی بکار برده شده و همه این دکوراسیون اداری طوسی مینیمالیستی است.

4. از پنل دیواری استفاده کنید

پنل دیواری خاکستری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *