مبلمان اداری

ویژگی های صندلی اداری برای وزن بالا

ویژگی های صندلی اداری برای وزن بالا

خرید صندلی اداری برای وزن بالا در قیمت مناسب دغدغه بسیاری از افراد است. چرا که یکی از مشکلات اصلی افراد چاق در زمان حضور در شرکت،‌ استفاده کردن از مبلمان اداری مناسب است. همانطور که می دانید خیلی از صندلی ها و مبلمان اداری برای اینگونه افراد مناسب نیستند و نیازهای آنان را در زمان کار کردن برآورده نمی کنند. با توجه به اهمیت این موضوع امروز در مجله ساویس قصد داریم تا ضمن معرفی ویژگی های صندلی اداری برای وزن بالا به نکات مهم در زمان خرید آنها نیز بپردازیم. برای داشتن انتخاب بهینه و مطمئن تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری برای وزن بالا

7 نکته در خرید صندلی برای وزن بالا

هنگام خرید یک صندلی اداری برای وزن بالا، چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که صندلی راحتی، پشتیبانی و بادوام داشته باشید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

 • ظرفیت وزن: به دنبال صندلی هایی باشید که ظرفیت وزنی آنها حداقل 50 پوند بیشتر از وزن شما باشد. این اطمینان حاصل می کند که صندلی می تواند وزن شما را بدون شکستن یا فرسودگی خیلی سریع تحمل کند.
 • اندازه صندلی: اطمینان حاصل کنید که نشیمنگاه صندلی به اندازه کافی پهن باشد تا بدن شما به راحتی در آن قرار گیرد. یک صندلی خیلی کوچک می تواند ناراحت کننده باشد و به باسن و ران شما فشار بیاورد.
 • ارتفاع قابل تنظیم: به دنبال صندلی هایی با ارتفاع قابل تنظیم باشید تا بتوانید ارتفاع صندلی را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. این کار باعث می شود که بتوانید به راحتی پشت میز خود بنشینید و پاهای شما صاف روی زمین باشد.
 • تکیه گاه کمر: به دنبال صندلی هایی با حمایت کمر خوب باشید. این به جلوگیری از کمردرد کمک می‌کند و حالت نشستن را بهبود می‌بخشد.
 • تکیه گاه بازو: به دنبال صندلی هایی با دسته های قابل تنظیم باشید که می توانند به سمت بالا یا پایین حرکت کنند. این اطمینان حاصل می کند که هنگام تایپ بازوهای شما حمایت می شوند و شانه های شما شل می شوند.
 • دوام: به دنبال صندلی‌هایی باشید که از مواد باکیفیت ساخته شده‌اند که در برابر استفاده روزانه مقاومت کنند. صندلی هایی با اسکلت فولادی و روکش های سنگین اغلب انتخاب های خوبی هستند.
 • نظرات مشتریان: در نهایت، قبل از خرید حتما نظرات مشتریان را بخوانید. به دنبال صندلی هایی باشید که نظرات مثبتی از افراد دیگری داشته باشند که از نظر اندازه و وزن مشابه شما هستند.

با در نظر گرفتن این فاکتورها، می توانید یک صندلی اداری بیابید که راحتی و پشتیبانی لازم را برای ساعات طولانی کار فراهم کند.

صندلی اداری برای وزن بالا

صندلی اداری برای وزن بالا

ویژگی صندلی برای وزن بالا چیست؟

صندلی اداری برای وزن بالا باید دارای ویژگی های باشد تا افراد چاق بتوانند شبیه به سایر پرسنل کارهای خود را انجام دهند. از ویژگی های اصلی این صندلی ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد

عریض بودن

افرادی که دارای اضافه وزن هستند،‌ سایز بدن آنها نسبت به افراد دیگر بیشتر است. آنها زمانی که از صندلی های معمولی استفاده می کنند با گذشت زمان دچار کمر درد می شوند. عریض بودن صندلی اداری برای وزن بالا این امکان را فراهم می کند تا در زمان نشستن احساس راحتی کرده و از مشکلات ستون فقرات در امان بمانند.

داشتن پشتی مناسب

صندلی اداری برای وزن بالا به گونه ای ساخته شده است که از پشتی مناسب بهره می برد. این پشتی از بروز کمر درد در افراد چاق جلوگیری می کند و راحتی آنها را در زمان تکیه دادن فراهم می کند.

انعطاف پذیر بودن

این صندلی ها ارگونومیک هستند. به عبارتی به گونه ای طرحی شده اند تا افراد سنگین وزن بتوانند طبق شرایط بدنی خودشان ارتفاع صندلی و درجه پشتی را تنظیم کنند. آنها با در نظر گرفتن قد و وزن خود در زمان نشستن از بروز دردهای احتمالی در ستون فقرات خودشان پیشگیری می کنند.

استفاده از صندلی ارگونومیک برای وزن بالا چه مزایایی دارد؟

از مزایای مهم به کار گیری صندلی استاندارد برای وزن بالا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به آنها کمک می کند تا بتوانند با در نظر گرفتن تیپ بدنی خودشان تمامی وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.
 • میزان تمرکز و راندمان کاری آنها افزایش پیدا می کند.
 • دردهای بدنی آنها در بخش های مختلف بدن از جمله گردن،‌ کمر و بازوها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

صندلی اداری برای وزن بالا

نکات مهم در زمان خرید صندلی اداری برای وزن بالا

خرید صندلی استاندارد برای افراد چاق به افزایش ساعات کاری کارمندان کمک می کند؛ اما سوالی که پیش می آید این است که کدام نکات را در زمان خرید باید در نظر بگیرید؟

مهم ترین فاکتورها به شرح زیر است:

 • از متریال های مقاوم و مستحکمی ساخته شده باشند.
 • دارای اهرم های مناسب جهت تعیین زاویه و تنظیم ارتفاع صندلی باشند.
 • از پایه های محکمی ساخته شده باشند.
 • بخش نشیمن گاه آن عریض باشد.
 • از تکیه گاه خاص و مناسبی برخوردار باشد.
 • صندلی اداری باید از بالش های استاندارد در بخش تکیه گاه برخوردار باشد.

خرید و قیمت صندلی اداری برای وزن بالا از ساویس

قیمت صندلی اداری برای افزاد سنگین را میتوان بر اساس معیارهایی نظیر برند تولید کننده، جنس، ابعاد،‌ وزن، ارگونومی بودن و … سنجید. در نهایت شما میتوانید با در نظر گرفتن بودجه شخصی خود اقدام به خریدی بهینه از مجموعه ساویس کنید. ساویس یکی از بزرگترین مراکز فروش مبلمان،‌ تجهیزات اداری و پارتیشن است. جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان این مجموعه با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

دکورشاپ

خرید انواع لوستر برای محل کار و خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *