دکوراسیون داخلی, فضای اداری, مبلمان اداری

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ جدید+ 30 مدل و عکس

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ

مبلمان اداری استارتاپی صندلی اداری و میز اداری مناسب استارتاپ از عناصر کلیدی در ایجاد یک فضای کاری نوپا و استارتاپی است. مبلمانی که استفاده می کنیم نقش مهمی در بهره وری ما ایفا می کند. اگر شخصی در ایستگاه کاری خود احساس راحتی نکند، احتمالاً استرس بیشتری را احساس می کند و کارایی و اثر بخشی خود را از دست میدهد به عنوان یک رهبر و مدیر، وظیفه شما این است که محیط کاری راحت را  با ترویج فرهنگ کار سالم و همچنین با تجهیز فضای کاری برای کارکنان خود فراهم کنید.

میز ادری مناسب استارتاپ، میز اداری استارتاپی

میز ادری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

اگر به تازگی به فکر تاسیس یک شرکت نوپا یا به اصطلاح استارتاپ هستید و یا حتی استارتاپتان را راه اندازی کرده‌اید، پس حتما می‌دانید یکی از اساسی‌ترین نیازهای هر شرکتی برای تاسیس یک دفتر اداری، مبلمان اداری و میز اداری است. این مقاله مجله ساویس به طور خاص قرار است به معرفی میز اداری مناسب استارتاپ بپردازد و به شما در بهبود روند کسب و کارتان کمک کند.

چرا استارتاپ‌ها به میزهای مخصوص نیاز دارند؟

میز اداری مناسب استارتاپ

میز اداری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

ابتدا بهتر است تعریفی از استارتاپ، خصوصیات و فضای کاری آن داشته باشیم تا بهتر تشخیص دهیم که از چه نوع میزی برای این نوع کسب و کار استفاده کنیم. استارتاپ‌ها کسب و کارهای کوچک و نوپایی هستند که بیشتر حول محور تکنولوژی‌های جدید شکل گرفته‌اند. اما این به این معنی نیست که همه استارتاپ‌ها باید بر پایه فناوری‌های نوین باشند. با این حال می‌توان گفت که کامپیوتر، لپتاپ و لوازم مرتبط با آن‌ها یکی از چیزهایی هستند که در تعیین نوع میز دخالت می‌کنند.

ویژگی های استارتاپ

اصلی‌ترین ویژگی یک استارتاپ، پتانسیل رشد بالای آن است که سبب جذب سرمایه گذاران می‌شود. پس استارتاپ‌ها در همان ابتدای شکل‌گیری، از لحاظ مالی قدرت بالایی ندارند و به همین دلیل نمی‌توانند سرمایه زیادی را برای تهیه وسایل و تاسیس دفتر اداری اختصاص دهند. در نتیجه یکی از ویژگی‌های میز اداری استارتاپی، صرفه اقتصادی آن است.

کارها و فعالیت‌های شرکت معمولا بین افراد محدودی که در استارتاپ مشغول به کار هستند تقسیم می‌شود. تعداد کم افراد و نیازی که به هماهنگی کارها وجود دارد، باعث ایجاد تعاملات زیاد بین کارمندان می‌شود. پس در اینجا به میزی نیاز است که بتواند ارتباط و کارگروهی در یک فضای کوچک را راحت‌تر کند.

میز اداری استارتاپی، میز اداری مناسب استارتاپ

میز اداری استارتاپی

چه نوع میزهای اداری برای یک استارتاپ مناسبند؟

حالا که ویژگی‌هایی را که استارتاپ‌ها را نیازمند داشتن یک میز مخصوص می‌کند بررسی کردیم، به معرفی میز اداری مناسب استارتاپ می‌پردازیم. در استارتاپ‌ها اغلب از میزهای کار گروهی اداری استفاده می‌کنند. این میزها بیشتر در فضاهای کوچک اداری که نیاز به همکاری و تعامل بین کارمندان وجود دارد استفاده می‌شوند. میزهای کار گروهی قابلیت کار همزمان ۲ تا ۸ نفر و یا بیشتر را دارند. در این میزها، فضای کار کارمندان می‌تواند توسط بخش‌های شیشه‌ای یا چوبی جدا گردد تا حریم خصوصی کارمندان بیشتر حفظ شود ولی در عمل، فضایی که در اختیار یک فرد قرار می‌گیرد محدودتر خواهد شد.

میز اداری مناسب استارتاپ

میزهای دیگری که در استارتاپ‌ها استفاده می‌شوند، میزهای ساده‌ای هستند که کشو نداشته و بخش‌بندی هم نشده‌اند و امکان استفاده همزمان چندین نفر، از آن‌ها وجود دارد. این نوع میزها، در فضاهای کار اشتراکی بسیار استفاده می‌شوند. فضای کار اشتراکی جایی است که شرکت‌ها و استارتاپ‌های مختلف از آن به عنوان محل کار خود استفاده می‌کنند. این فضاها، امکانات زیادی را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده و در عین حال هزینه‌ی تاسیس یک دفتر را به حداقل کاهش می‌دهند.

 میز اداری مناسب استارتاپ

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ

برای خرید یک میز اداری مناسب استارتاپ، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

از آنجا که فضای دفتر اداری یک شرکت نوپا بسیار محدود است، بهتر است میز را متناسب با فضا و تعداد نفرات انتخاب کنید. شما می‌توانید یک میز مستطیل، گرد و یا شش ضلعی بخرید. همه‌ی این‌ها بستگی به فضای دفترتان دارد. از وزن میز مورد نظر غافل نشوید. میزهای سبک‌تر انتخاب بهتری هستند.

این نکته را هنگامی که نیاز به جا‌به‌جایی میز داشته باشید بهتر درک می‌کنید. به ظاهر و رنگ میز نیز حتما توجه کنید. فضای دفتر کاری استارتاپ‌ها به خودی خود کوچک است و اگر از وسایل متناسب با فضا استفاده نشود، ظاهری خسته کننده به دفتر می‌دهد که در بدترین حالت می‌تواند راندمان کار افراد را کاهش دهد. از رنگ‌های تیره به ندرت استفاده کنید و فضا را شاد و صمیمی نگه دارید.

با همه این اوصاف اگر به دنبال جایی هستید که بتوانید یک میز اداری برای استارتاپ خود تهیه کنید که همه این ویژگی‌ها را داشته باشد و بتواند انتظارات هر سلیقه‌ای را برآورده کند، مجموعه ساویس یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود.

میزهای اداری برای راه اندازی استارتاپ

صندلی های ارگونومیک و میزهای اداری همیشه کنار هم هستند. در حالی که تعداد زیادی میز در بازار موجود است، همه آنها دارای ویژگی های ارگونومیک در دسترس نیستند. در واقع، ارتفاع بیشتر میزها بین 29 تا 31 اینچ است که برای افراد زیر یا بالاتر از میانگین قد مناسب نیست.

اگر می خواهید از این مشکلات جلوگیری کنید، ما به شما توصیه می کنیم که میزهای ایستاده را انتخاب کنید. این راه‌حل‌های سطحی که به عنوان میزهای قابل تنظیم ارتفاع نیز شناخته می‌شوند، به شما این امکان را می‌دهند که ایستگاه کاری خود را شخصی‌سازی کنید و به شما امکان می‌دهد بر اساس تناسب بدن منحصر به فرد خود کار کنید.

میز اداری استارتاپی ایستاده

میز اداری استارتاپی ایستاده | میز اداری مناسب استارتاپ

برخی از بهترین انتخاب ها برای میزهای اداری برای راه اندازی شامل گزینه های زیر است:

  • اتصال میز ایستاده – این اتصال میز ایستاده یکی از پیشرفته ترین میزهای ایستاده موجود در بازار در حال حاضر است. چندین ویژگی را گردآوری می کند که آن را برای کارگران مدرن بسیار مفید می کند، از جمله ویژگی های ضد برخورد و یک برنامه برای کنترل های دقیق.
  • SmartDesk Core – SmartDesk Core یکی دیگر از گزینه های خوب است، زیرا مقرون به صرفه است و دارای چهار تنظیمات قابل برنامه ریزی است. قاب فولادی جامد آن را برای کارهای اداری کاملاً مناسب می کند.

انواع میز اداری مناسب استارتاپ ایستاده به دلیل مزایای فراوانی که با آن ها همراه است در محیط های اداری رایج تر شده اند. مطالعات نشان داده است که کاربران میز ایستاده مزایای زیر را در دراز مدت تجربه می کنند:

  • کاهش سطح قند خون
  • تمرکز، انرژی و خلق و خوی بهتر
  • کاهش خطرات اضافه وزن

بنابراین، اگر می‌خواهید برای نیروی کار خود اقلام مختلف و مدرنی را برای اطمینان از راحتی آنها فراهم کنید، میزهای ایستاده و صندلی‌های ارگونومیک باید گزینه‌های انتخابی شما باشند. میز ایستاده یک گزینه عالی است زیرا به شما امکان می دهد هر ایستگاه کاری را برای افراد با قدهای مختلف مناسب کنید. بعلاوه، افراد قادر خواهند بود تا جایی که راحت می‌بینند، بین نشستن و ایستادن متناوب شوند.

عکس و ایده میز اداری مناسب استارتاپی | میز اداری استارتاپی

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز اداری استارتاپی با قابلیت تنظیم ارتفاع

میز اداری استیشین استارتاپی قابل تنظیم

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز اداری استارتاپی مدرن

میز اداری استارتاپی

میز اداری استارتاپی

معرفی میز اداری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز اداری استارتاپی مناسب دفتر کار خانگی

محیط کار استارتاپی مدرن

میز ادری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز ادری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز ادری مناسب استارتاپ | میز اداری استارتاپی

میز اداری استارتاپی ورک استیشن

میز اداری مناسب استارتاپ8

میز اداری مناسب استارتاپ8

میز اداری مناسب استارتاپ8

میز اداری مناسب استارتاپ

میز اداری مناسب استارتاپ8

میز اداری مناسب استارتاپ

میز اداری مناسب استارتاپ

میز اداری مناسب استارتاپ

در خاتمه امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. اگر قصد خرید میز استارتاپی دارید کارشناسان ما در ساویس به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *