اخبار شرکت

مبلمان اداری

مبلمان اداری

مبلمان اداری :

در این مقاله درباره صنعت مبلمان باید بدانید که این نوع صنعت عظیم در جهان بسیار پیشرفت داشته و برای کارفرمایان و افراد اداری از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. در دنیای امروزی کارفرمایان و مدیران شرکت ها و ادارات برای آسوده خاطر بودن و سلامت جسمی افرادی که در این مکان ها کار می کنند بسیار اهمیت قائل هستند بنابراین با سفارش مبل اداری طبی بخاطر سلامت جسمی و فیزیک مناسب نشستن افراد فکر کرده و این نوع مبل اداری طبی را خرید می کنند.

مبلمان اداری

در مبل اداری طبی از اصول ارگونومی استفاده شده است به این صورت که در طراحی و ساخت آنها به شکل طبی تحقیقات بسیار زیادی صورت گرفته است تا مدام نشستن بر روی مبل ها و صندلی های اداری باعث نشود به جسم افراد فشار زیادی آورد. این نوع مبلمان از طراحی های طبی بهره می برند به صورتی که به کمر افراد و پاهای آنها آسیبی نرسد بلکه متناسب با کمر و پاها به صورت طبی ساخته می شوند.صندلی های راحت که کاملا متناسب با گودی کمر افراد ساخته می شود و رویه و جنس آنها نیز بسیار مناسب فرم بدن است. برای ادارات و شرکت ها استفاده از  این نوع مبلمان و صندلی ها بسیار ضروری خواهد بود.

مبل اداری طبی:

مبل اداری طبی دارای ظاهری بسیار جذاب و زیبایی خارق العاده ای است و محیط ادارات را بسیار نو شیک می کند.این نوع مبلمان معمولا شامل شامل انواع میز اداری، انواع مبل اداری،  انواع صندلی اداری، کتابخانه و فایلینگ می شود. باید تمامی اصول مبل اداری طبی رعایت شود. اینکه چه نوع ترکیبی به کار گرفته شود تا سلامت کارکنان حفظ شود بسیار اهمیت دارد

محصولات مبل اداری طبی:

در مبل اداری طبی قطعا ابتدا صندلی ها بسیار اهمیت دارند و در اولویت قرار می گیرند زیرا کارکنان زیادی تنها از صندلی ها استفاده می کنند.موضوع اصلی این است که چگونه صندلی ها را با ستون فقرات انسانی هماهنگ کنیم اینکه صندلی ها در کل از جنس چوب باشند یا میزها جنس خاصی داشته باشند شاید در ادارات آنقدر مهم نباشد ولی اینکه سلامت جسمی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارمندان معمولا مدام از میز کامپیوتر و صندلی استفاده می کنند و طولانی مدت استفاده از صندلی ها باعث می شود فکر بیشتری درباره نوع آنها انجام شود. استفاده از مبل اداری طبی به همراه صندلی های طبی عالی است به این صورت که ارتفاع این نوع مبل اداری طبی به همراه قوس کمر به شکل معمول در انسان ها گرفته شده و در این نوع مبل اداری طبی تعبیه می شود. استفاده از ارگونومیک در طراحی مبل ارگونومیک نیز بسیار موثر است اینکه کمر خسته می شود و برای سلامت ستون فقرات طرح ارگونومیک تاثیر گذار است.

مبل اداری طبی و ارگونومی:

این علم بیان می دارد که طراحی هر گونه وسیله برای انسان باید با سلامت جسمی افراد در ارتباط باشد. این نوع طرح ها به ستون فقرات کمک می کند تا فشار زیادی را تحمل کند و این فشار به پاها وارد نشود وحتی به گردن نیز نباید فشار زیادی وارد شود. فردی که کارمند است طولانی مدت بر روی صندلی و یا مبل قرار دارد و بدون هیچ تحرکی کار انجام می دهد و این وضع حتی ممکن است باعث ساییدگی های شدید شود بنابراین مبل اداری طبی با طراحی ارگونومیک میزان فشار ها را بسیار پایین می آورد و باعث سلامت جسمی افراد می شود.

اینکه درجه و زاویه صندلی و میزان ارتفاع ان از زمین کاملا محاسبه می شود و یا صندلی به شکلی ساخته می شود که فشار زیادی به گردن وارد نشود و یا دارای طرح های متحرک است و باعث حرکت عضلات می شود و در کل باعث سلامت جسمی فرد در ادارات می شود.

راهنمای خرید مبل اداری طبی:

هدف ما این است که شما را با اطلاعاتی اساسی و اصلی که در خرید مبل اداری هر نوع مبلمان است آشنا کنیم تا شما بتوانید انتخاب درست و از خرید خود به درستی لذت ببرید و راضی به منزل خود بروید، هم چنین ما به شما کمک می کنیم تا با توجه به هزینه مصرفی که برای خرید مبلمان است آنچه می خواهید را بخرید.

در خرید مبلمان شما ابتدا باید بدانید که چه نوع مبلمانی را می خواهید و برای چه مصرفی استفاده می شود،چقدر فضا برای مبلمان دارید و هزینه ای که می خواهید صرف کنید چقدر است، چند نوع مبلمان وجود دارد که باید از آنها آگاه شوید و نوع بالشتک ها و پارچه مبلمان نیز بسیار اهمیت دارد.شما باید بدانید از چه مکانی می خواهید خرید کنید. آیا این شرکت دارای گارانتی و یا مرجوعی در صورت مشکل داشتن مبل ها است.

همه موارد را به درستی مطالعه کنید و بدانید که این نوع مبلمان توسط چه کارگاه یا کارخانه ای ساخته می شود. اینگونه می توانید از جنس و نوع مبلمانی که می خواهید بخرید کاملا اطمینان حاصل کنید. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *