اخبار شرکت, مبلمان اداری

آشنایی با مبلمان اداری شیک 2023

آشنایی با مبلمان اداری شیک 2023

داشتن مبلمان اداری شیک معمولا هدف کسی است که می خواهد دکوراسیون اداره و یا شرکت خود را به صورت شیک و مدرن تزیین کند. البته شیک بودن ار دید هر فردی متفاوت است و ممکن است افراد از طرح های سنتی نیز استفاده کنند و مبلمان اداری شیک را برای مرکز کار خود انتخاب کنند.

در این مقاله درباره مبلمان اداری به بحث می نشینیم و ابتدا باید تعریفی از این موضوع داشته باشیم که اصلا مبلمان اداری شامل چه مواردی خواهد شد و اینکه چه وسیله هایی را بکار ببریم تا شیک بودن را نشان دهیم.در کل مبلمان های اداری شامل میز و مجموعه ای از صندلی ها و مبلمانی است که هر کدام در جایگاه مخصوص به خود بکار می روند.

با پارتیشن بندی ادارات دقیقا مشخص می شود یک دست مبل اداری را در چه مکانی باید قرار داده شود. سالن های اجتماع و کنفرانس نیاز به دکوراسیونی بسیار عالی و جذاب دارند و هم چنین اتاق های مدیریتی که شما می توانید از طرح های مبلمان و صندلی های متنوع برای این کار استفاده کنید. انتخاب رنگ ها برای مبلمان های اداری با توجه به نوع اداره و یا شرکت بیار اهمیت دارد. ما در این مقاله درباره پارتیشن بندی ادارات و انتخاب مبلمان اداری شیک صحبت خواهیم کرد و روند مطلوبی را برای انتخاب شما در نظر خواهیم گرفت.

مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری شامل چه اجزایی میشود؟

مبلمان اداری یکی از عناصر مهم در ایجاد یک محیط کاری کارآمد و متناسب با نیازهای اداری است. این مبلمان‌ها به صورت جامع شامل چندین اجزا مهم می‌شوند. ابتدا، صندلی‌ها و انواع میز اداری از اهمیت خاصی برخوردارند. صندلی‌های اداری معمولی برای استفاده در میزهای کاری عادی طراحی شده‌اند، در حالی که صندلی‌های اجرایی با امکانات بیشتر و طراحی متمایز برای مدیران و افراد اجرایی مناسب هستند. همچنین، میزهای کاری به دلیل نقش آنها در قرارگیری کامپیوتر و مستندات، باید به شکلی مناسب و عملی طراحی شوند.

دیگر اجزای مهم مبلمان اداری شامل کمد و کتابخانه و قفسه‌ها هستند که جهت نگهداری اسناد و وسایل اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، کمد نمایشگاهی برای نمایش جوایز و افتخارات و تزئینات مختلف استفاده می‌شود. مبلمان اداری همچنین شامل میز و صندلی جلسه برای برگزاری جلسات و میتینگ‌ها، صندلی انتظار برای مناطق انتظار و لابی، و پارتیشن‌ اداری و تقسیم‌بندی‌های فضایی جهت جدا کردن فضاها و افزایش حریم شخصی نیز می‌شود. این اجزا به ترتیب، برای ایجاد یک محیط کاری مناسب، سازماندهی شده و با دقت انتخاب می‌شوند تا نه تنها به نیازهای کاری پاسخ دهند بلکه جلب راحتی و رضایت کارکنان را نیز تضمین کنند.

پارتیشن بندی ادارات و مبلمان اداری شیک

پارتیشن اداری - مبلمان اداری شیک

پارتیشن اداری | مبلمان اداری شیک

اینطور بیان می کنیم که ابتدا پارتیشن بندی اداری اصلا به چه معناست و چه کاربردی برای ادارات دارد. در طراحی دکوزاسیون اداری، پارتیشن بندی  باعث می شود هر آنچه شما درباره دکوراسیون داخلی خود می خواهید انجام دهید با طراحی هایی که صورت می گیرد به راحتی انجام بگیرد.

برا اساس نیاز شرکت و اداره این کار صورت می پذیرد. قطعا پارتیشن بندی باعث می شود زیبایی های خاصی که در دکوراسیون داخلی و یا انتخاب یک مبلمان اداری شیک در هر پارتیشن و طراحی را بیشتر و نشان دهد و جلوه خاصی را به کل اداره بدهد. پارتیشن بندی می تواند تاثیر عالی بر تزیین دکوراسیون داشته باشد از طرفی این کار باعث ایجاد نظم بسیار یکدستی در دکوراسیون خواهد داشت.

در پارتیشن بندی داشتن یک دست مبلمان اداری شیک در هر بخش ضروری است و هم چنین شما با این کار می توانید حتی بعد از مدت کوتاهی دکوراسیون خود را جابجا کنید زیرا طرح و نقشه اصلی را در دست دارید. در هر نوع پارتیشن بندی علاوه بر داشتن مبلمان اداری شیک از مواردی که از شیشه و یا چوب و فلز است نیز استفاده می شود. با پارتیشن بندی شما محیطی آرام با یک دکور زیبا را برای کارمندان خود فراهم می کنید. هر چیزی که فضا را به ابعادی با هر گونه اندازه ای تبدیل کند به آن پارتیشن می گویند.

انواع میز اداری مدرن بر اساس کاربرد

مبلمان اداری شیک - میز اداری مدرن و شیک

مبلمان اداری شیک – میز اداری مدرن و شیک

 • میز مدیریت:

میز مدیریت یا اجرایی علاوه بر ارائه فضای کاری عملی برای مدیران، طراحی شیک و متفاوتی دارد. این میزها معمولاً از مواد با کیفیت بالا و جزئیات طراحی دقیق ساخته می‌شوند. قابلیت‌های اضافی نظیر قفسه‌ها، کشوها و اتصال به فناوری‌های مدیریتی نیز در این میزها معمولاً مشاهده می‌شود.

 • میز کارشناسی و سرپرستی:

این نوع میزها برای کارمندانی با مسئولیت‌ها و وظایف خاص طراحی شده‌اند. غالباً دارای فضاهای ذخیره‌سازی مانند کشوها یا قفسه‌ها هستند و از طراحی شیک و مناسب برخوردارند.

 • میز کارمندی و منشی:

میزهای کارمندی و منشی برای افرادی با وظایف اجرایی و پشتیبانی طراحی می‌شوند. غالباً ساختار ساده‌تری دارند و بیشتر به فضای کاری عملی تمرکز دارند.

 • میز کنفرانس:

این میزها جهت برگزاری جلسات، نشست‌ها و کنفرانس‌ها به کار می‌روند. معمولاً دارای ابعاد مناسب، سطح بزرگ و امکانات مرتبط با فناوری جلسات مجازی هستند.

 • میز کار گروهی:

برای استفاده گروهی و تیمی در فضاهای کاری گروهی تعبیه شده‌اند. این میزها غالباً دارای ساختاری باز و قابل تنظیم هستند تا به نیازهای کار گروهی پاسخ دهند.

 • کانتر:

کانترها به عنوان میزهایی برای ایجاد فضای پذیرایی در لابی یا مناطق انتظار استفاده می‌شوند. طراحی زیبا و امکانات مرتبط با نیازهای محلی در این نوع میزها مهم است.

 • میز جلو مبلی:

این نوع میزها جهت استفاده در فضاهایی مانند لابی‌ها یا مناطق انتظار طراحی شده‌اند و معمولاً دارای سطح مبلی جهت راحتی بیشتر هستند.

خرید میز اداری در ساویس

انواع صندلی اداری بر اساس کاربرد

مبلمان اداری شیک

 • صندلی مدیریت:

صندلی مدیریت معمولاً با طراحی شیک و ارگونومیک برای افرادی با مسئولیت‌ها و وظایف اجرایی طراحی می‌شود. دارای پشتیبانی لازم برای راحتی و قابلیت تنظیم ارتفاع و پشتی جهت ایجاد محیط کاری ارام و سلامتی بیشتر است.

 • صندلی کارشناسی و معاونتی:

این نوع صندلی‌ها برای کارشناسان و افرادی با مسئولیت‌های معاونتی طراحی شده‌اند. غالباً دارای طراحی کلاسیک و امکانات تنظیمات گسترده هستند.

 • صندلی کارمندی و اپراتوری:

این صندلی‌ها برای استفاده در میزهای کارمندان و اپراتورها مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی ساده و مقاوم با توجه به فعالیت‌های روزمره کاربران این دسته از صندلی‌ها تاکید دارد.

 • صندلی کنفرانس:

صندلی‌های کنفرانس برای جلسات و نشست‌های گروهی طراحی شده‌اند. غالباً دارای طراحی ساده و مواد با کیفیت هستند.

 • صندلی انتظار:

این صندلی‌ها برای مناطق انتظار یا لابی‌ها طراحی می‌شوند. معمولاً دارای طراحی زیبا و راحتی برای استفاده کوتاه‌مدت هستند.

 • صندلی آموزشی:

صندلی‌های آموزشی برای استفاده در محیط‌های آموزشی و کلاس‌ها طراحی شده‌اند. غالباً دارای قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع هستند.

 • صندلی تکنفره:

صندلی‌های تکنفره برای استفاده فردی در محیط کار یا محل زندگی طراحی شده‌اند. طراحی شیک و ارگونومیک با تمرکز بر راحتی کاربر در طول زمان.

 • صندلی گیمینگ:

این نوع صندلی‌ها برای بازی‌های رایانه‌ای و گیمینگ طراحی شده‌اند. دارای طراحی جذاب، پشتیبانی مناسب برای کمر و گردن، و امکانات تنظیمات گسترده هستند.

خرید صندلی اداری ساویس

مبلمان اداری شیک و زیبا :

مبلمان اداری و انتخاب مبل اداری شیک و زیبا با مبلمانی که برای منزل ساخته می شود تفاوتهای زیادی دارد. نوع چیدن اولین تفاوتی است که در هر دو دیده می شود.میز و صندلی هایی که انتخاب می شود و رنگ مبلمان و صندلی همه موارد خاصی را می طلبد به طور مثال نوع دکوراسیون اتاق مدیریت و اتاق حسابداری کاملا با هم فرق دارد.

بیشتر استفاده مبلمان اداری برای مکان های عمومی است که تردد در آنها زیاد است به طور مثال استفاده در مدارس و آموزشگاه های علمی که معمولا از مبلمان اداری شیک استفاده می کنند. استفاده از فایل ها و کتابخانه و ویترین که به همراه مبلمان معمولا سفارش داده می شوند نیز در لیست مبلمان اداری شیک برای هر مکان عمومی قرار می گیرد. داشتن میزهای متنوع و رنگ های مدرن به همراه مبلمان اداری شیک نیز روح تازه ای به نوع مبلمان بکار رفته خواهد داد.

راهنمای خرید مبلمان اداری

هدف ما این است که شما را با اطلاعاتی اساسی و اصلی که در خرید هر نوع مبلمان است آشنا کنیم تا شما بتوانید انتخاب درست و از خرید خود به درستی لذت ببرید و راضی به منزل خود بروید، هم چنین ما به شما کمک می کنیم تا با توجه به هزینه مصرفی که برای خرید مبلمان است آنچه می خواهید را بخرید.

در خرید مبلمان شما ابتدا باید بدانید که چه نوع مبلمانی را می خواهید و برای چه مصرفی استفاده می شود،چقدر فضا برای مبلمان دارید و هزینه ای که می خواهید صرف کنید چقدر است، چند نوع مبلمان وجود دارد که باید از آنها آگاه شوید و نوع بالشتک ها و پارچه مبلمان نیز بسیار اهمیت دارد.

شما باید بدانید از چه مکانی می خواهید خرید کنید. آیا این شرکت دارای گارانتی و یا مرجوعی در صورت مشکل داشتن مبل ها است. همه موارد را به درستی مطالعه کنید و بدانید که این نوع مبلمان توسط چه کارگاه یا کارخانه ای ساخته می شود. اینگونه می توانید از جنس و نوع مبلمانی که می خواهید بخرید کاملا اطمینان حاصل کنید. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *