اخبار صنعت مبلمان

درباره یک برند خوشنام؛ نیلپر

درباره یک برند خوشنام؛ نیلپر

در ایران کمتر کسی است که در بازار مبلمان و صندلی اداری، چه به عنوان فعال در این زمینه و چه به عنوان متقاضی و مشتری، نام نیلپر را نشنیده باشد و یا در محل کار خود یا آشنایان از محصولات و تولیدات نیلپر استفاده نشده باشد.
با رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات و ورود گسترده رایانه ها در موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی، و همچنین رایج شدن رایانه های شخصی در منازل، کبود تجهیزات و ملزومات مرتبط از جمله صندلی رایانه ها در بین محصولات و تولیدات داخلی به شدت احساس می‌شد تا که در سال 1371 توانایی‌های فنی از جمله قالب سازی و شم اقتصادی، بنیانگذار نیلپر را بر آن داشت تا با ساخت و مونتاژ قطعات صندلی در زیر زمین یک نمایشگاه با مساحت 120 متر مربع در خیابان فلسطین، فعالیت‌های نیلپر را آغاز کند.


از زمان خریداری صندلی نمونه تا آغاز تولید آن 2 سال زمان گذشت تا سرانجام در سال 1373 شرکت نیلپر به صورت رسمی در کشور به ثبت رسید.
هم اکنون با گذشت 27 سال از آغاز فعالیت نیلپر، با اضافه شدن مجموعه های برجسته‌ی مدیریت علمی به کادر شرکت، احاطه یافتن به دانش مدیریت استراتژیک و ارتقای سطح کیفی و کمی محصولات، شرکت نیلپر از سال 1387 در کارخانه‌ای بزرک، مجهز و مدرن به مساحت 40000 متر مربع در شهر صنعتی پرند به تولید محصولات خود ادامه می‌دهد.

شرکت نيلپر

هم‌ اکنون تنها شركت توليدكنندة صندلي در ايران است كه درصد بسيار زيادي از قطعات اوليه را در داخل مجموعه شرکت توليد مي کند. هدف اصلي اين سرمايه‌گذاري گسترده، افزايش كيفيت محصول، ارتقاي توانايي طراحي و كاهش قيمت تمام شده با رويکرد جلب رضايت بيشتر مشتريان است. تفاوتهاي اصلي شركت نيلپر و ساير رقبا را مي‌توان در قالب موارد زير بيان نمود:
• رويکرد نيلپر جهت تامين نياز بازار بهره گيري از تجهيزات مدرن بوده و در تمامي ارکان سازمان رويکرد توليد صنعتي مورد نظر قرار گرفته است.
• جلب رضايت مشتريان، افزايش ميزان رضايت مندي آنها با افزايش کيفيت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به کليه مصرف کنندگان، همواره يکي از آرمان هاي شرکت نيلپر بوده است.
• افزايش کيفيت و راحتي محصولات فعلي با بهره گيري از نظرات ارزشمند مشتريان و مشاورين زبده به عنوان يکي از فعاليت هاي اصلي واحد طراحي نيلپر در نظر گرفته شده است.
• برقراري سيستم جامع طراحي محصول با رويکردي دانش محور و در نظر گرفتن کليه الزامات مورد نياز کاربران، به برتري چشمگير کيفيت کاربري محصولات نيلپر منجر شده است.
• گسترش بازار محصولات از صندلي اداري به بازارهاي آموزشي، خانگي، رستوراني و ارائه محصولات در بازار مبل خانگي از ديگر امتيازات اين شرکت است و در نهايت استقرار سيستم جامع مديريت استراتژيک و پايبندي به اجراي کامل آن در جهت استمرار نظام جامع مديريت در کليه ارکان سازمان، اين شرکت را ممتاز مي کند.

چشم انداز نیلپر

ما در شرکت ساویس به عنوان نماینده فروش محصولات و تولیدات نیلپر طی سالیان سال همکاری با برند نیلپر، در کنارشان یافته ایم که نیلپر درک نیازهای مشتریان خود را در عرضه محصولات متنوع خود( مبلمان اداری نیلپر، مبلمان خانگی نیلپر، مبلمان رستورانی نیلپر، مبلمان کودک و نوجوان، مبلمان آموزشی و مبلمان کار و آزمایشگاهی نیلپر) که می بایست با چابکی، فرایند جامع طراحی را طی نموده و با کیفیت برتر وارد بازار شوند را احترام به مشتری دانسته و نتیجه تلاش چند ساله اش را در بکارگیری مدیرین علمی، سیستمی یکپارچه و همه جانبه می داند که رسیدن نیلپر را به اهداف و استراتژی هایی که در سیستم مدیریت استراتژیک تدوین نموده است، تضمین کند.
نیلپر معتقد است که این امر تنها با یک تیم مشارکتی بزرگ، اعم از پیمانکار، پرسنل سازمان، عرضه کنندگان و مشتریان محقق خواهد شد.
بزرگترین برتری نیلپر در باروری و پویایی خانواده بزرگش است که با قریب به دو دهه فعالیت، کسب و کار خود را با تولید صندلی اداری آغاز کرد اما با حفظ پویایی خود و بهره گیری از مشاوران و متخصصین کارآمد کسب و کار خود را به “صندلی و مبل اداری و خانگی” جهت استفاده بهینه از توان تولید، فروش و تقاضا گسترش داده است.

گسترش به سمت تامین کنندگان، از طریق مشارکت با متخصصین هر رشته در جهت افزایش کیفیت، کاهش قیمت تمام شده و مشکلات تولید و طراحی و استفاده بهینه از نظام نرم افزاری نیلپر؛ گسترش حرفه ای و جفرافیایی بازار جهت پر کردن خلاء حضور محصولات شرکت در عرض و عمق بازار، و حرکت به سمت گسترش کسب و کار از تولید به فروش خدمات از دیگر وجوه بیانیه ماموریت نیلپر است.
“بزرگترین رجحان نیلپر در باروری و پویایی خانواده بزرگ نیلپراست.”

استانداردها و گواهینامه های نیلپر
شرکت نیلپر دارای گواهینامه ها و استانداردهای زیر می باشد:
• گواهي نامه استاندارد اجباری از موسسه استاندارد برای کلیه صندلی های گردان
• گواهي نامه استاندارد اتحادیه اروپا (CE)
• گواهي نامه ارگونومی و کيفيت صندلي ، مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
• گواهي نامه کيفيت محصول مطابق با استانداردهاي BIFMA,ANSI آمريکا از موسسه SGS
• گواهينامه استاندارد ISO 9001:2015 در طراحي و ساخت صندلي از موسسه هاي :IQNet,CISQ
• گواهينامه شرکت TUV در زيمنه کيفيت در زمينه هاي طراحي ، توليد ، فروش و خدمات پس از فروش مبلمان اداري
• پروانه کاربرد استاندارد تشويقي براي صندلي اداري
• لوح برترين واحد نمونه و کارآمد صنايع مبلمان و تجهيزات اداري از ششمين جشنواره توليد ملي
• لوح زرين و تنديس برترين توليد کننده در رسته صندلي و مبلمان اداري در نمايشگاه بين المللي سال 2009
• لوح زرين صادر کننده برگزيده صادرات در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2009
• لوح زرين برترين برند در صادرات مبلمان از کنفرانس بين المللي مبلمان در سال 2009
• لوح زرين و تنديس بلورين برترين برند در عرصه صادرات در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2007
• لوح زرين و تنديس بلورين برترين توليد مشترک خارجي –انتقال دانش فني در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2006
• لوح زرين و تنديس بلورين برترين کيفيت صندلي اداري در نمايشگاه بين المللي مبلمان منزل و اداري سال 2005
• انتخاب برند نيلپر در 100 برند برتر سال 87 ،نخستين جشنواره برند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *