اخبار شرکت, مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری اقساطی | راهنمای کامل

خرید مبلمان اداری اقساطی

یکی از مهم ترین خدمات ساویس در سال های اخیر،‌ ارائه امکان خرید مبلمان اداری اقساطی برای تمام محصولات می‌باشد تا افرادی که قصد خرید از بخش‌های مختلف، مانند صندلی اداری، مبلمان اداری و میزهای اداری را دارند، بتوانند با خیالی آسوده خریدی مطلوب را تجربه کنند.

شما به راحتی می توانید با اطلاعاتی که به دست می آورید و آگاهی یافتن از اینکه شرایط خرید مبل اداری اقساطی به چه صورت است برای شرکت یا اداره خود به انتخاب نوع مبلمان خاص خود کنید. خرید اقساطی مبلمان اداری باعث می شود شما بتوانید هزینه مربوطه را به شکلی مدیریت کنید و از داشتن مبلمانی به روز و زیبا نیز لذت ببرید.

خرید مبلمان اداری اقساطی

خرید مبلمان اداری اقساطی

مبلمان  اداری

شما تازه وارد شرکت خود شده اید و می خواهید شروع به کار کنید. اداره یا شرکت شما متعلق به شخص شما و کارمندانی است که در این مکان ها کار می کنند. ابتدا اتاق ها را مشخص می کنید و قطعا اتاق مدیریت بهترین اتاق اداره است که باید دارای دکورسیون بسیار عالی باشد.

اولین چیزی که در اتاق مدیریت یا سالن های انتظار به چشم می خورد مبلمان است. رنگ مبلمان و طرح آنها بسیار اهمیت دارد زیرا چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند پس ارباب رجوع که وارد اداره و یا شرکت شما می شود دکوراسیون اداره برایش جلب نظر خواهد کرد.

شما ممکن است با خود فکر کنید که شاید هزینه زیادی است که بخواهید برای شرکت خود یک نوع مبلمان عالی بخرید ولی در این مقاله ما به شما یاداوری می کنیم که بسیاری از شرکت های مبلمان اداری اقساطی را به شما ارائه خواهد کرد.

خرید اقساطی میز اداری

خرید مبلمان اداری اقساطی

خرید مبلمان اداری اقساطی

در ادامه، چند نکته کلی برای خرید اقساطی میز اداری را بررسی می‌کنیم:

 1. مقایسه اقساط و نرخ بهره:
  • قبل از تصمیم گیری برای خرید اقساطی، مهم است که شرایط اقساط را با دقت مقایسه کنید. اطمینان حاصل کنید که نرخ بهره مناسب و پرداختها قابل قبول هستند.
 2. تحقیق در مورد شرکت اقساطی:
  • شرکتی که اقساطی ارائه می‌دهد باید قابل اعتماد باشد. تحقیق کنید و نظرات مشتریان پیشین را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با یک شرکت قابل اعتماد کار می‌کنید.
 3. معرفی مدارک و شرایط:
  • موقعیت مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که شرایط و قوانین به شکل واضحی توضیح داده شده‌اند و هیچ نقائصی در آن وجود ندارد.
 4. پیش پرداخت و مدت زمان اقساط:
  • مقدار پیش پرداخت و مدت زمان اقساط نقاط مهمی هستند. اطمینان حاصل کنید که این شرایط با بودجه و نیازهای شما سازگار هستند.
 5. بررسی شرایط پرداخت اضافه:
  • مطمئن شوید که شرایط پرداخت اضافه یا جریمه‌ها در صورت تأخیر، مقداری مناسب و منصفانه دارند.
مطلب مرتبط   کاربرد مبلمان اداری لوکس

پیشنهاد می‌شود که هنگام اقساطی خرید میز اداری، به دقت شرایط و قوانین را بررسی کنید و از قابلیتهای تخفیف و تسهیلاتی که ممکن است در زمان خرید برایتان فراهم شود، بهره‌مند شوید.

خرید اقساطی صندلی اداری

خرید مبلمان اداری اقساطی

امکان خرید اقساطی صندلی اداری از طریق فروشگاه‌هایی مانند “ساویس” وجود دارد. شرکت‌های فروشگاهی اغلب خدمات اقساطی را ارائه می‌دهند تا به مشتریان این امکان را بدهند که محصولات را با تقسیط مبالغ خریداری کنند.

برای خرید اقساطی صندلی اداری از فروشگاه ساویس یا هر فروشگاه دیگری، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. بازدید از فروشگاه:
  • ابتدا به یکی از فروشگاه‌های ساویس یا سایر فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.
 2. انتخاب محصول:
  • محصولات مختلف صندلی‌های اداری در این فروشگاه‌ها موجود است. انتخاب مدل و طرح مورد نظر خود را از میان گزینه‌های موجود انجام دهید.
 3. اطلاع از شرایط اقساطی:
  • با کارشناسان فروشگاه صحبت کنید و شرایط اقساطی، مانند مدت زمان اقساط، نرخ بهره، و هزینه‌های اضافی را بپرسید.
 4. تکمیل فرم اقساطی:
  • در صورت تمایل به ادامه فرآیند، فرم اقساطی را تکمیل کنید. این شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات مالی، و شرایط پرداخت می‌شود.
 5. بررسی و تأیید:
  • فروشنده اطلاعات شما را بررسی کرده و در صورت تأیید، محصول مورد نظر را برای شما آماده می‌کند.
 6. دریافت محصول:
  • پس از تأیید اقساط، می‌توانید محصول را دریافت کنید و به تدریج پرداختهای اقساطی خود را انجام دهید.

قبل از هرگونه تصمیم گیری، مهم است که شرایط اقساطی را به دقت بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که شما قادر به پرداخت اقساط می‌باشید.

اتاق مدیریت و استفاده از مبلمان اداری اقساطی:

اتاق مدیریت قطعا بزرگترین اتاق درون یک اداره یا شرکت است. بنابراین اولین طراحی های دکوراسیون معمولا برای اتاق مدیریت صورت می گیرد. این اتاق باید با توجه به مدیر مربوطه طرح شده زیرا اتاقی است که افراد زیادی در ان وارد و خارج می شود. سعی کنید مبلمان رنگ های قهوه ای و طوسی یا رنگ هایی که حالت مات داشته باشند را انتخاب کنید.

از نوعی سبک رسمی برای مبلمان اتاق استفاده کنید تا بتوانید با دکور مبل ها اعتماد به نفس را در فضای اتاق ایجاد کنید. تناسب در بین مبلمان و مواردی دیگر همانند  تابلو و نور در اتاق بسیار اهمیت دارد.

مطلب مرتبط  با اطلاع از راهنمای جامع خرید مبلمان اداری، خرید موفقی داشته باشید

شرایط خرید مبلمان اداری اقساطی:

معمولا اقساطی که برای خرید مبلمان اداری قسطی بکار می رود 12 تا 24 ماه است. و قطعا شرکت ها پیش پرداختی را قبل از تحویل دادن مبل ها از شما خواهند گرفت. بسته به نوع شرکت های فروش مبلمان مقدار پیش پرداخت متفاوت است. شرکت ها معمولا در هر شهر یا استانی که شما زندگی کنید می توانند خرید را برای شما آسان کنند.

برخی از شرکت های فروش مبلمان قسطی از فرد خریدار چک می گیرند. هنگام خرید مبلمان اداری اقساطی شما باید بدانید معمولا برای ادارات دو نوع مبلمان اداری مدرن و کلاسیک وجود دارد که افراد معمولا انتخاب می کنند.

برای اینکه به شکل مطمئنی از خرید مبلمان اداری اقساطی خود راضی باشید به سراغ نمایندگی های فروش فعال در این حوزه رفته و حتما ابتدا درباره میزان قسط و نوع و جنس مبلمان تحقیقات کاملی را انجام دهید.

مبلمان اداری شامل میز و صندلی نیز خواهد شد پس نوع چوب صندلی ها و شکل نشتن بر روی صندلی ها اهمیت بسیار زیادی دارد.خرید مبلمان اقساطی کار شما را آسان می کند و دغدغه دادن هزینه زیاد به صورت یکجا را در شما بسیار کم می کند. ما سعی می کنیم در این مورد به شما در مقالات بعدی اطلاعات بیشتری دهیم.

راهنمای خرید مبلمان اداری اقساطی:

هدف ما این است که شما را با اطلاعاتی اساسی و اصلی که در خرید هر نوع مبلمان اداری اقساطی است آشنا کنیم تا شما بتوانید انتخاب درست و از خرید خود به درستی لذت ببرید و راضی به منزل خود بروید، هم چنین ما به شما کمک می کنیم تا با توجه به هزینه مصرفی که برای خرید مبل اداری اقساطی است آنچه می خواهید را بخرید.

خرید مبلمان شما ابتدا باید بدانید که چه نوع مبلمانی را می خواهید و برای چه مصرفی استفاده می شود،چقدر فضا برای مبلمان دارید و هزینه ای که می خواهید صرف کنید چقدر است، چند نوع مبلمان وجود دارد که باید از آنها آگاه شوید و نوع بالشتک ها و پارچه مبلمان نیز بسیار اهمیت دارد.شما باید بدانید

از چه مکانی می خواهید خرید کنید. آیا این شرکت دارای گارانتی و یا مرجوعی در صورت مشکل داشتن مبل ها است. همه موارد را به درستی مطالعه کنید و بدانید که این نوع مبلمان توسط چه کارگاه یا کارخانه ای ساخته می شود. اینگونه می توانید از جنس و نوع مبلمانی که می خواهید بخرید کاملا اطمینان حاصل کنید. در اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *