مبلمان اداری

راهنمای خرید بهترین مبلمان اداری لاکچری 1402

راهنمای خرید بهترین مبلمان اداری لاکچری 1402

با خرید مبلمان اداری لاکچری و لوکس، محیط کار جلوه خاصی می گیرد. در حال حاضر اولویت بسیاری از محیط های اداری و شرکت ها، داشتن دکوراسیونی شیک و جذاب است. در حقیقت بازدهی کار افراد با کار کردن در محیط های لوکس و شیک، تا چند برابر افزایش پیدا می کند. این موضوع همچنین در جذب مراجعه کنندگان و مشتریان، تاثیر زیادی دارد. برای داشتن دکوراسیونی شیک و لاکچری در محل کار خود، در این مطلب از مجله ساویس همراه ما باشید.

ویژگی مبلمان اداری لاکچری

در صورتی که مبلمان اداری شیک و جذاب باشند، توجه مخاطبان را تا حد زیادی به خود جلب می کنند. اصلی ترین متریال برای ساخت مبلمان اداری لاکچری چوب است؛ چون چوب در مقایسه با سایر متریال، ظاهر شیک تر و کیفیت بالاتری دارد. مبلمان اداری چوبی بیشتر برای محیط های رسمی که سبکی کلاسیک دارند، مناسب هستند. این مبلمان در رنگ های گرم و تیره تولید می شوند و در بسیاری از مواقع روی این مبلمان نقش و نگارهایی وجود دارد. مبلمان کلاسیک لاکچری، نسبت به سایر مبلمان اداری وزن سنگین تر و همچنین قیمت بیشتری دارند.

مبلمان اداری لوکس با چندین ویژگی کلیدی متمایز می شوند:

 • مواد و جنس: چوب های درجه یک، چرم، فلز و شیشه موادی هستند که معمولا مورد استفاده قرار می گیرند. اینها نه تنها زیبایی مبلمان را افزایش می دهند بلکه به دوام آن نیز کمک می کنند.
 • کاردستی: توجه دقیق به جزئیات و کاردستی متخصص منجر به مبلمانی می شود که نه تنها از نظر بصری چشمگیر است، بلکه برای ماندگاری نیز ساخته شده است.
 • عملکرد: مبلمان لوکس به طور یکپارچه زیبایی شناسی را با عملکرد ادغام می کند. ویژگی هایی مانند ذخیره سازی داخلی، مدیریت کابل، و اجزای قابل تنظیم، قابلیت استفاده را افزایش می دهند.
 • ارگونومی: طراحی ارگونومیک که به ویژه در صندلی های اداری بسیار مهم است، راحتی را در ساعات طولانی کار تضمین می کند و به بهبود تمرکز و بهره وری کمک می کند.
 • تنوع طراحی: مبلمان اداری لوکس از مدرن گرفته تا سنتی، در سبک های مختلفی برای هماهنگی با موضوع کلی دفتر شما وجود دارد.

با این وجود نمی توان گفت تمامی مبلمان اداری لوکس و لاکچری، سبکی کلاسیک دارند؛ چون طراحی بعضی از این مبلمان به سبک مدرن است. در سبک مدرن از چوب های ظریف تر و رنگ روشن برای ساخت مبلمان اداری استفاده می شود. بهترین چوب هایی که برای ساخت مبلمان اداری لاکچری شامل این موارد می شود.

 • راش
 • گردو
 • آبنوس
 • بلوط

نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

مبلمان اداری لاکچری و لوکس

مبلمان اداری لاکچری و لوکس

مبلمان اداری از تجهیزاتی هستند که باید به مدت طولانی از آنها استفاده کنید؛ پس بهتر است در انتخاب آنها دقت کنید. در هنگام خرید مبلمان اداری لاکچری، باید به مواردی همچون متراژ محیط، سبک دکوراسیون و همچنین نوع فعالیت مجموعه توجه کنید. در حقیقت مهم ترین بخش در طراحی دکوراسیون و خرید مبلمان اداری، در نظر گرفتن سبک محیط است. اگر سبک مدرن را ترجیح می دهید بهتر است از مبلمانی به همین سبک که طراحی ساده ای دارند، استفاده کنید. همچنین در صورتی که محیط کار شما فضای کافی برای قرار دادن مبلمان بزرگ ندارد، باید مبلمان اداری مدرن تهیه کنید.

مزایای خرید مبلمان اداری لاکچری

مبلمان اداری لاکچری، علاوه بر داشتن ظاهری شیک، کیفیت بسیار بالایی دارند. در حقیقت تمام متریالی که برای ساخت این مبلمان استفاده می شوند، درجه یک و با کیفیت هستند. برای مثال فومی که برای ساخت صندلی های اداری استفاده می شود، از بهترین مواد است و تراکم زیادی دارد. به این ترتیب صندلی اداری کیفیت بالاتری دارد و علاوه بر این افراد با نشستن طولانی مدت، احساس خستگی نمی کنند. مهم ترین مزیت خرید این مبلمان، راحتی و کیفیت بالای آنها است. در ادامه سایر ویژگی های مثبت این مبلمان را بررسی می کنیم.

 • استفاده از یراق آلات و اتصالات محکم و با کیفیت
 • رعایت اصول ارگونومی
 • داشتن ابعاد استاندارد
 • افزایش بهره وری کارکنان
مبلمان اداری لاکچری و لوکس

مبلمان اداری لاکچری و لوکس

سوالات متداول در مورد مبلمان اداری

برای طراحی لاکچری دکوراسیون اداری، بیشتر از چه متریالی استفاده می شود؟

برای ساخت مبلمان اداری لاکچری که در طراحی دکوراسیون لاکچری نقش مهمی دارند، بیشتر از متریال چوب و شیشه استفاده می شود.

میز مدیریت لاکچری چه ویژگی هایی دارد؟

این میز در مقایسه با سایر میزها جزئیات بیشتری دارد و برای ساخت آن، ظرافت و دقت زیادی لازم است.

جمع بندی

قیمت مبلمان اداری لاکچری باید متناسب با کیفیت و ارزش محصول باشد. به طور کلی مبلمان اداری باید علاوه بر راحت بودن، کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوان مدت ها از آن استفاده کرد.

برای خرید انواع مبلمان اداری از جمله انواع میز و صندلی اداری، به فروشگاه اینترنتی ساویس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *