راهنمای خرید

بادوام ترین جنس های ست میز و صندلی برای فضای باز

این روزها در بازار مدل های متنوعی از ست میز و صندلی فضای باز موجود است که انتخاب را سخت می کند. بر همین اساس ما در این مطلب قصد داریم به معرفی بادوام ترین جنس ست میز و صندلی برای فضای باز بپردازیم و به شما کمک کنیم بهترین و با کیفت ترین مبلمان را برای فضای باز خود انتخاب کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

انتخاب متریال مناسب

انتخاب متریال مناسب برای قاب مبلمان فضای باز مهمترین نکته ایست که باید هنگام خرید در نظر گرفته شود. این مورد تعیین می کند مبلمانی که خریداری کرده اید چه مقدار بادوام و ماندگار خواهد بود. همیشه به خرید ست میز و صندلی باغی به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید چرا که باید ماندگاری بالایی داشته باشد. قوی ترین و مطمئن ترین فریم های میز و صندلی فضای باز عبارتند از آلومینیوم، آلومینیوم شکل داده شده، آلومینیوم فرفورژه، چوب، فولاد ضد زنگ، حصیری و آهن فرفورژه.

فریم های میز و صندلی فضای باز سنتی

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی چوبی

اگر می خواهید فضای باغ و حیاط شما به طبیعت نزدیک شود چوب را انتخاب کنید. چوب به عنوان یکی از فریم های سنتی برای ست میز و صندلی فضای باز به طور طبیعی زیبا است و باعث ایجاد حس راحتی و آرامش در فضا می شود اما نیاز است برای حفظ رنگ و روکش هر دوسال بازسازی و تعمیر شود.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی از جنس حصیر بافته شده

ست میز و صندلی حصیری معمولا مناسب برای آب و هوای گرمسیری است. مبلمان حصیری که از متریال PVC ساخته شده اند دارای وزنی سبک و نسبتاً بادوام و به راحتی قابل جا به جایی هستند. این فریم های سبک مناسب برای  فضای باز هستند. فریم های بافته شده حصیری ظاهر و گرمای حصیر طبیعی و دوام  آلومینیوم را دارد.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی از جنس فولاد ضد زنگ

استفاده از میز و صندلی با فریمی از جنس فولاد ضد زنگ برای فضای باز سبک جدیدی را به فضای شما می دهد. این متریال به عنوان یک ماده برتر و با مقاومت بالا در برابر خوردگی و اکسید شدن یک انتخاب عالی برای فضای باز خانه شما است.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی از جنس آهن فرفوژه

ست میز و صندلی از جنس آهن فرفوژه یکی از ماندگارترین نوع مبلمان برای فضای باز است که معمولا خرابی ندارد و دارای طرح و رنگ های زیادی است. این نوع قاب ها کمی سنگین اما همیشه مد هستند و طرفدارهای زیادی دارند.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی آلومینیومی

آلومینیوم رایج ترین متریال برای قاب های میز و صندلی در فضای باز است که دارای وزنی سبک و فلزی با دوام است. این نوع متریال مناسب برای مبلمان فضای باز و ارزان ترین نوع متریال است. مبلمانی از جنس آلومینیوم که شکل داده شده و به صورت فرفوژه ساخته شده اند از مقاومت بالایی برخوردار هستند اما کمی قیمت بالایی دارند.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی از جنس آلومینیوم شکل داده شده (ریخته گری)

ست میز و صندلی از جنس آلومینیوم شکل داده شده کمی سنگین است. تنها تفاوت آن در این است که آلومینیوم مذاب در قالب ریخته گری ریخته می شود و طرح های پیچیده و اشکال متفاوتی را ایجاد می کند. میز و صندلی  آلومینیومی معمولاً برخلاف آلومینیوم چدنی معمولاً توخالی است.

ست میز و صندلی فضای باز

ست میز و صندلی از جنس آلومینیوم فرفوژه

آلومینیوم از جنس فرفوژه به شکل خمیده تقویت و مستحکم شده است. متریال آلومینیوم فرفوژه دقیقا ویژگی ها و طراحی مشابه آهن فرفوژه را دارد. اگر در مناطق ساحلی هستید و دوست دارید از میز و صندلی با متریال آهن فرفوژه استفاده کنید بهتر است به جای آن از میز و صندلی با متریال آلومینیوم فرفوژه استفاده کنید چرا که زنگ نمی زند و در مقابل رطوبت مقاوم است.