مبلمان اداری

دلیل اهمیت انتخاب و خرید مبلمان اداری با کیفیت

خرید مبلمان اداری با کیفیت

اهمیت انتخاب مبلمان اداری با کیفیت

انتخاب مبلمان اداری مناسب، یک سرمایه گذاری در آینده شرکت است. در انتخاب مبلمان دفتری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ هیچ کس نمی خواهد حداقل هشت ساعت در روز را روی یک صندلی ناخوشایند و غیر راحت، پشت یک میز بگذراند. به همین دلیل، انتخاب مبلمان دفتری با کیفیت که بهره­وری کارکنان را افزایش می دهد، بسیار حائز اهمیت است. قبل از شروع انتخاب و خرید مبلمان اداری، تهیه فهرستی از نیازهای اداری باعث حذف هزینه های غیر ضروری می شود. اگر با یک معمار داخلی کار کنید، کارتان آسانتر خواهد شد. پس از تصمیم گیری در مورد مبلمان دفتری برای خرید، چند موضوع مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

برای خرید و مشاهده قیمت انواع مبلمان اداری به فروشگاه ساویس مراجعه کنید

نکات مهم هنگام انتخاب مبلمان اداری

اول از همه، هنگام انتخاب محصول، باید انتخاب هایی انجام شود که نشان دهنده برند و سبک شرکت باشد. با این کار، ایده ای در مورد فرهنگ و سبک و سیاق شرکت در چشم کارکنان و مشتریان فعلی و بالقوه ایجاد می شود.

کارایی کارمندان موضوع دیگری است که در انتخاب مبلمان دفتری باید در اولویت قرار گیرد. یک میز اداری راحت یا یک صندلی اداری ارگونومیک در افزایش رضایت کارکنانی که ساعات طولانی را در دفتر یا اداره سپری می کنند، بسیار مهم است و در نتیجه بهره وری آنها را افزایش می دهد. به همین ترتیب، صندلی ها و مبل ها در قسمت های مشترک و واحدهای انتظار برای استفاده در لابی نیز باید از راحتی و ارگونومی مناسبی برخوردار باشند.

مبلمان اداری چیزی نیست که بتوان آن را به طور مداوم تغییر داد. بنابراین، هنگام انتخاب مبلمان اداری، باید محصولاتی با کیفیت بالا و بادوام انتخاب کرد که همواره اصالت، سادگی و راحتی را حفظ کنند. در حین انجام این کار، باید در نظر داشت که شرکت گسترش خواهد یافت و مبلمان دفتری نیز باید همگام و متناسب با این گسترش باشد.

انتخاب مبلمان اداری

در انتخاب مبلمان اداری به چه فاکتورهایی باید توجه کرد؟

در نهایت، ضروری است که مشخصات و ویژگی های محل کار و انتظارات کارکنان را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید و بر اساس آن ها، ست مبلمان اداری را انتخاب کنید. چرا که در نهایت این کارمندان شرکت هستند که عمدتاً از این مبلمان استفاده خواهند کرد. انتخاب مبلمان دفتری مدولار با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی روز و تغییر سبک کسب و کار نسل های جدید، سرمایه گذاری مهمی برای آینده خواهد بود.

جمع بندی

بهره وری جوهر یک تجارت است. برای افزایش بهره وری کارکنان نه تنها موقعیت دفتر، بلکه چیدمان، ساختار، طراحی، مبلمان اداری مورد استفاده و فضای کلی دفتر نیز اهمیت فوق العاده ای دارد.

با توجه به مطالعات انجام شده بر روی دفاتر و بهره وری، مهمترین عامل در تعیین توانایی تمرکز یک کارمند، محیط فیزیکی است. بیان شده است که یک دفتر کار با طراحی خوب می تواند بهره وری را تا حدود 20 درصد افزایش دهد.

اگر یک دفتر راحت نباشد، می تواند کارمندان را ناراضی و ناراحت کند و موجب شود آنطور که باید کارآمد و متمرکز نباشند. بر اساس مطالعه ای که بر روی 560 کارمند تمام وقت و پاره وقت در ایالات متحده انجام شده است، بیش از نیمی از کارمندان می گویند که صندلی یا میز نامناسب و غیر راحت در محل کار باعث می شود که آنها احساس ناراحتی کنند! لذا انتخاب و خرید محصول مناسب بر بهره وری کارمندان تأثیر مثبت دارد.

 سفارش و خرید در ساویس

برای پیدا کردن سبک مناسب برای  فضای اداری خود، محصولات ساویس را مشاهده فرمایید که لینک زیر و منوهای بالا موجود است. در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مبلمان اداری، میتوانید در بخش دیدگاه آنها را مطرح کنید؛ همچنین برای دریافت مشاوره بیشتر میت‌وانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس برقرار کنید.

برای خرید و مشاهده قیمت انواع مبلمان اداری به فروشگاه ساویس مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *