پارتیشن اداری, دکوراسیون داخلی, فضای اداری, مبلمان اداری

5 نکته طلایی برای ایجاد دکوراسیون اداری لاکچری

5 نکته طلایی برای ایجاد دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری لاکچری به شما کمک می کند تا راندمان کاری کارمندان را در فضای اداره افزایش دهید. منتهی برای اینکه چیدمان دکوراسیون اداری شیک و لوکس را در فضا برقرار کنید، یک سری نکات مهم را باید در نظر بگیرید. برای مثال از آخرین ایده های روز دنیا که در کشورهای پیشرفته استفاده می کنند، الگو بگیرید. همچنین لوازم اداری و مبلمان اداری موجود در محیط کار را طبق اصول خاصی انتخاب کنید. البته این تمام ماجرا نیست برای اینکه بتوانید دکوراسیون اداری لاکچری را فضای اداره حکم‌فرما کنید تا انتهای این مطلب از مجله ساویس با 5 نکته طلایی و 30 ایده و عکس ما را همراهی کنید.

دکوراسیون اداری لاکچری، شیک و لوکس

دکوراسیون اداری لاکچری، شیک و لوکس

1. اهمیت مبلمان در دکوراسیون اداری لاکچری

مبلمان نقش مهمی را در دکوراسیون اداری ایفا می کنند. بی شک برای اینکه بتوانید نوعی دکوراسیون اداری شیک در محیط کاری برقرار کنید، باید از مبلمان راحتی و انواع میز اداری و صندلی اداری مناسبی استفاده کنید. انتخاب بهینه این نوع مبلمان به شما کمک میکند تا راحتی را در میان کارمندان افزایش دهید تا درنهایت بازده کاری آنان نیز ارتقا یابد. برای رسیدن به این هدف مهم بهتر است سراغ مبلمان اداری بروید که از قوانین ارگونومیک پیروی می کنند. در این میان بهتر است که محصولاتی را انتخاب کنید که ظاهر شیک و مدرنی دارند و مطابق با سایر لوازم موجود در فضای اداره هستند.

دکوراسیون اداری لاکچری

انتخاب مبلمان اداری مناسب به عنوان یکی از مهمترین عناصر در طراحی دکوراسیون اداری لاکچری محسوب میشود

2. دیوارها در دکوراسیون اداری شیک

یکی دیگر از المان های مهم در دکوراسیون اداری لاکچری این است که نسبت به دیوارهای اداره حساسیت به خرج دهید. طراحی صحیح دیوارها به افزایش کل انرژی کارمندان کمک می کند. همچنین ظاهر اداره را به سمت لوکس بودن سوق می دهد. در همین راستا میتوانید از انواع پارتیشن اداری در جهت برقراری دکوراسیون اداری لوکس بهره مند شوید. برای اینکه بتوانید فضای کار بین کارمندان را از یکدیگر تفکیک کنید، میتوانید از پارتیشن های کم ارتفاع استفاده کنید. استفاده از پارتیشن های محرک به شما این امکان را می دهد که در هزینه های خود جهت نصب پارتیشن های ثابت صرفه جویی کنید.

پارتیشن اداری مشبک فلزی

انتخاب و اجرای پارتیشن اداری مناسب با طراحی داخلی فضای کار نقش موثری در ایجاد دکوراسیون اداری لاکچری و شیک دارد

خرید پارتیشن اداری

3. هماهنگی لوازم و رنگ در دکوراسیون اداری لوکس

امروزه طراحان دکوراسیون اداری لاکچری تاکید زیادی به هماهنگی لوازم با یکدیگر دارند. همچنین آنها بر این عقیده هستند که چیدمان اداره باید مطابق با رنگ و سبک دیوارها یا کف فضای داخلی باشد. در همین راستا بهتر است که به تمرکز خود را به برقراری تناسب میان شک ظاهری مبلمان و رنگ بندی سایر اجزای دکوراسیون معطوف کنید. همچنین سبک قفسه یا کمد باید با سبک مبلمان مطابقت داشته باشد. درنهایت برای اینکه بتوانید یک دکوراسیون اداری شیک را تجربه کنید بهتر است که فضای مناسب برای منشی، اتاق مدیریت و کنفرانس در نظر بگیرید.

رنگ در دکوراسیون اداری لاکچری

رنگ در دکوراسیون اداری لاکچری | رنگ خاکستری و طوسی رنگ ترند برای طراحی داخلی فضای اداری محسوب میشود

4. نقش نور و نورپردازی در دکوراسیون اداری لاکچری و شیک

ایجاد نور مناسب در فضا به کارکنان کمک می کند تا بتوانند از تمرکز لازم جهت انجام کارهای روزمره برخوردار باشند. با این حال نور زیاد برای دکوراسیون اداری لاکچری اصلا توصیه نمی شود؛ زیرا سبب ایجاد خستگی در چشم ها می شود. از طرفی نور کم نیز میزان خواب آلودگی و خستگی را در کارکنان افزایش می دهد؛ بنابراین برای برقراری نور مناسب در فضای داخلی وسواس زیادی به خرج دهید.

بهره بردن از نور طبیعی در کنار نورپردازی صحیح با استفاده از انواع لوستر مدرن یا کلاسیک

5. لوازم هنری و گیاهان در دکوراسیون اداری

امروزه فضای اداره ها به علت مدرنیته بودن به سمت سادگی و نظم می رود. برای ایجاد تنوع در محیط اداره، طراحان داخلی پیشنهاد می کنند از انواع گیاهان آپارتمانی در این محیط ها استفاده کنید. به‌کارگیری گیاهان در فضای اداره علاوه بر اینکه میتواند سبب زیبایی شود، بلکه به افزایش اکسیژن در فضا و درنتیجه افزایش بازده کاری کارمندان کمک میکند.

همچنین شما میتوانید برای ایجاد تنوع در فضای اداره از نصب تابلوهای هنری در دیوارها کمک بگیرید. با اندکی خلاقیت به آسانی میتوانید یک دکوراسیون اداری لاکچری را در فضا ایجاد کنید.

30 ایده و عکس دکوراسیون اداری لاکچری

حال که با 5 نکته طلایی برای طراحی دکوراسیون داخلی شیک و لاکچری آشنا شدید؛ به چندین تصویر و ایده از این دکوراسیون داخلی می‌پردازیم:

دکوراسیون اداری شیک و لوکس

دکوراسیون اداری لاکچری، شیک و لوکس

دکوراسیون اداری شیک و لوکس

انتخاب مبلمان اداری لوکس با رنگ پارچه مبلی متناسب با رنگ طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون لاچری

دکوراسیون اداری لاکچری، شیک و لوکس

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون اداری لاکچری بسیار ممرسوم است

دکوراسیون اداری شیک و لوکس

دکوراسیون اداری شیک و لوکس

دکوراسیون اداری شیک و لوکس

دکوراسیون اداری لاکچری، شیک و لوکس

دکوراسیون اداری لاکچری

دکوراسیون اداری مدرن لاکچری

در خاتمه امیدواریم که این مطلب مجله ساویس برای شما مفید بوده باشد. نظرات و تجربیات خود را با ما در بخش دیدگاه در میان بگذارید.

همچنین گروه طراحی داخلی ساویس با ایده هایی نو و بهره گیری از توان بالای نیروهای متخصص و زبده، آماده ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی و معماری به شما همراهان گرامی می باشد. کافیسن که با کارشناسان ما تماس بگیرید. کلیه کارشناسان ساویس به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان شما عزیزان هستند.

سوالات متداول

مهم ترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

از مهم ترین نکات میتوان به هماهنگی شکل ظاهری مبلمان با سایر اجز، استفاده از مبلمان ارگونومیک و پارتیشن بندی اشاره کرد.

برای ایجاد دکوراسیون اداری لاکچری چقدر هزینه لازم است؟

هزینه ها بر اساس ابعاد اداره، نوع مبلمان، نوع پارتیشن و تعداد لوازم سنجیده می شود.

مزیت ایجاد دکوراسیون اداری شیک چیست؟

سبب افزایش راندمان کاری کارمندان می شود و به بالا رفتن نفوذ مدیریتی در میان مشتریان، کارمندان و شرکا کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *