طراحی صنعتی

چند مبلمان عجیب برای استراحت

نوآوری در طراحی دکوراسیون خانه همیشه مورد توجه بوده است. دکوراسیون شگفت انگیز خانه همیشه به این معنی نیست که شما باید از وسایل مدرن یا کلاسیک استفاده کنید. بلکه استفاده از مبلمان عجیب و فانتزی دکوراسیون خانه شما را متفاوت از دیگر خانه ها می کند و باعث می شود از مبلمان تکراری و کسل کننده فاصله بگیرید. مبلمان عجیب و فانتزی بسیاری در طرح ها و مدل های متنوع از هنرمندان معروف وجود دارد. در ادامه به چند نمونه از این مبلمان عجیب اشاره می کنیم با ما همراه باشید.

مبلمان عجیب

مبلمان عجیب

صندلی غیرمعمول اثری از Anton Björsingthat

در بسیاری از نقاط خانه دیوارهای بدون استفاده ‌ای وجود دارند که برای تزئین آنها نیاز به یک دکوراسیون خاص است. با استفاده از این مدل صندلی می توان لبه ‌های خالی اتاق را پر کرد. این صندلی توسط Anton Björsingthat طراحی شده و از دو صندلی متصل‌ به‌ هم که از یک پایه و یک تکیه ‌گاه به هم متصل شده‌ اند تشکیل می‌ شود.

صندلی شیشه ‌ای طرحی از Vedat Ulgen

تا به‌ حال به این فکر کرده‌ اید که آیا می توان بر روی کاکتوس نشست یا نه؟ ما در اینجا یک صندلی شیشه ‌ای داریم که در زیر آن یک کاکتوس کوچک قرار داده شده است البته می توان در زیر صندلی شی دلخواه را قرار داد. این صندلی توسط Vedat Ulgen طراحی شده است و از ورق ‌های اکریلیک شفاف ضخیم ساخته شده است. شکل هندسی این صندلی به آن یک ساختار محکم و بادوام می‌ دهد.

مبلمان عجیب

مبلمان خاص طرحی از Benjamin Rollins Caldwell

این مبلمان بسیار زیبا و منحصر به‌ فرد توسط بنجامین رولینس کالدول طراحی شده است. طراحی این مبلمان با استفاده از لوله ‌های پلاستیکی است که به شکل زیبایی در کنار هم قرار داده شده ­­اند. استفاده از این مبلمان کاملاً شگفت انگیز و فوق‌ العاده است و محیط را بسیار جذاب و متفاوت می ‌کند.

مبلمان عجیب

صندلی معلق چرخشی اثری از Iwona Kosicka

آیا تصور می‌ کنید صندلی ‌ها باید همیشه روی پایه‌ های خود بایستند؟ یک صندلی می ‌تواند از سقف به حالت معلق درآید. این صندلی چرخشی و سرگرم کننده توسط ایونا کوسیکا از جنس چوب طبیعی ساخته شده و مناسب با دکوراسیون ‌های مدرن یا کلاسیک است. مطمئنا نشستن بر روی یک صندلی اینچنینی بسیار لذت بخش است اما کاربری آن با صندلی هایی که افراد به آن عادت دارند بسیار متفاوت است.

مبلمان عجیب

صندلی گهواره‌ ای خانواده طرحی از Hal Taylor

در هر خانه‌ ای چه بزرگ و چه کوچک می‌ توان برای آسایش خود و خانواده ‌با استفاده از صندلی‌ های گهواره ‌ای خانه را به محیط دوست داشتنی‌ تبدیل کرد. این صندلی ‌ها توسط هال تیلور برای ایجاد خاطرات زیبا در کنار فرزندان و یا نوه طراحی شده است. این مدل صندلی شامل دو صندلی اضافی است که بچه ‌ها می ‌توانند بر روی آن بنشینند.

مبلمان عجیب

صندلی گهواره‌ای سازگار با محیط زیست اثری از PlastiKetic

این صندلی توسط PlastiKetic طراحی و ساخته شده است. یک صندلی گهواره‌ ای زیبا که سازگار با محیط زیست است و از بطری‌ های پلاستیکی بازیافتی نصب شده بر روی قاب چوبی ساخته شده است. از این مدل صندلی می توان در فضای داخل یا خارج از خانه استفاده و در صورت بروز مشکل برای هر یک از بطری ‌ها به ‌راحتی بطری را عوض کرد.

مبلمان عجیب

صندلی منحصر به فرد با استفاده از نخ‌ های ابریشم اثری از Asa Karner

این ایده طراحی بسیار زیبا و سازگار با محیط زیست اثری از آسا کارنر است که در نمایشگاه مبلمان استکهلم به نمایش در آمده. این صندلی از نخ‌ های ابریشم ساخته شده که به دور چوب ‌های بلوط پیچیده شده‌ اند. پیچیدگی این نخ‌ ها باعث جذابیت بسیار بالای این اثر شده است. هدف کارنر از ساخت این صندلی ترکیب طراحی مدرن و صنایع دستی بوده است.

مبلمان عجیب

صندلی توخالی شگفت انگیز اثری از Judson Beaumont

این صندلی توسط طراح کانادایی به نام جود سون بومنت به‌ عنوان یک صندلی منحصر به فرد با فضای تو خالی برای جاسازی وسایل طراحی شده است. طراحی این صندلی با هر دکوراسیونی سازگار است. این اثر خاص و هنرمندانه است و طبیعی است که هر دوستدار کتابی دلش بخواهد یکی از این صندلی ها داشته باشد.

مبلمان عجیب

Wallfa­ مبل شگفت انگیز چند منظوره طرحی از Barcelonan Jordi Canudas

در اینجا یک مبلمان استثنایی و چند منظوره را به شما معرفی می‌کنیم که توسط Barcelonan Jordi Canudas طراحی شده است و بخشی از مجموعه طراحی Die Neue Sammlun در مونیخ آلمان است. این مبلمان خلاقانه، زیبا و مدرن هم به ‌صورت دیوار تقسیم کننده کاربرد دارد و هم به ‌صورت مبل.

مبلمان عجیب

میز و صندلی متفاوت اثری از Livia Rossi and Gianluca

با طراحی این صندلی خاص و منحصر به ­فرد می توان گیاهان را در کنار خود داشت. این مبلمان زیبا، متفاوت و چند منظوره Etta نام دارد که توسط طراحان ایتالیایی لیویا رسی و جیانلوکا طراحی شده است. هدف طراحان از ساخت این میز و صندلی قرار دادن گیاهان در فضای داخلی است. این صندلی از طراحی مدولار برخوردار است که به سلیقه فرد می تواند تغییر کند.

نوشته های مشابه