پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

معرفی انواع پارتیشن اداری تک جداره و پارتیشن اداری دو جداره در ساویس

استعلام قیمت طراحی و اجرای ارتیشن اداری


  اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ساویس در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  راهنمای خرید پارتیشن اداری

  فضای منظم با پارتیشن بندی اداری

  پارتیشن اداری، یکی از مهمترین اجزای هر فضای اداری است که با توجه به نوع کاربری محیط در پروژه های معماری داخلی به کار می رود. با هدف استفاده کارآمد از فضای اداری و امکان تغییر چیدمان بدون آسیب به روند کار، استفاده از سیستم های دیوارسازی سبک یا همان پارتیشن بندی یک ضرورت انکارناپذیر است.

  (پارتیشن دوجداره متریکاپارتیشن تک جداره یونیکاپارتیشن تک جداره لانداپارتیشن دوجداره بتاپارتیشن دوجداره آلفا)

  در هنگام انتخاب و خرید پارتیشن اداری مناسب باید به عواملی همچون کیفیـت ساخت مطلوب، مشخصات فنـی اجزا و اتصالات، تنوع در طرح ها، انعـطاف پذیری در تغییر چینش، انتخاب پارتیشن تک جداره یا دوجداره، پارتیشن قابل حمل و بالاخره تولید و پیاده سازی با صرف حداقل زمان ممکن و به کارگیری نیروی انسانی توجه کرد.

  مزیت های پارتیشن اداری

  به صورت کلی پارتیشن های اداری، در ابتدا راه حل هایی کوتاه مدت و موقتی به نظر می رسیدند اما پس از چندی و به دنبال آشنایی افراد با قابلیت های منحصر به فرد این سیستم های جداسازی، استفاده از آنها بسیار رایج شده است. به خصوص در دفاتر کاری که به صورت یکپارچه یا فلت طراحی شده اند، استفاده از پارتیشن ها، یک مزیت بزرگ برای مدیران و کارکنان خواهد بود. با استفاده از سیستم های پارتیشن بندی اداری و نصب انواع دیوایدر، علاوه بر اینکه مدیران می توانند نظارت کافی بر روی کار پرسنل خود داشته باشند، کارمندان نیز ارتباط بهتری با یکدیگر برقرار خواهند کرد و در ضمن محیط کاری نسبتا شخصی سازی شده ای خواهند داشت.

  با استفاده از پارتیشن های اداری، همچنین می توان مراجعان را راضی نگاه داشت، چرا که مسیر حرکت و دریافت خدمات آنها در سازمان را به کمک یک پارتیشن بندی مهندسی شده می توان نظم بخشید. بنابراین باید گفت، دو مقوله ویستا (چشم انداز جمعی) و پرایوسی (حدود فردی) به کمک پارتیشن بندی اداری به خوبی رعایت خواهد شد.

  پارتیشن اداری در مبلمان ساویس

  گروه مبلمان ساویس با ارائه پارتیشن های اداری باکیفیت که با استفاده از پروفیل های خاص آلومینیومی به تولید رسیده اند، برترین انواع پارتیشن اداری را به مشتریان عرضه کرده است. ساویس همچنین آمادگی تولید کاملا سفارشـی برای پروژه های بزرگ و کوچک تحت استانـداردهای بین المللی و نظارت برترین تولیدکنندگان داخلی را داراست. مزیت تولید سفارشی پارتیشن اداری، تطابق کامل با محل اجرای پروژه است و بدین ترتیب، از تمام مساحت فضا به صورت بهینه استفاده خواهد شد.

  انواع پارتیشن ساویس قابلیت های گوناگونی از جمله تنوع در نوع یونیت ها از نظر ابعاد، تنوع در ترکیب یونیت های شیشه و انواع پرکننده سلولزی، استفاده از رویه فینیشینگ چرم یا استیل، امکان نصب پـرده کرکره جمع شونده با استفاده از مکانیـزم های برقی یا دستـی در انواع سایه روشن یا جمع شونده، تعبیه داکت عبور کابـل و یا لوله های تاسیسات در داخل پرکننده ها و نصب انواع درب را در اختیار خریداران قرار می دهد.

  خرید پارتیشن اداری

  برای خرید و اجرای پارتیشن اداری می توانید از مشاوره متخصصان ساویس بهره مند شوید. به منظور خرید و یا سفارش انواع پارتیشن اداری در ابعاد و کاربری های مختلف با ما تماس بگیرید.[/vc_column_text][vc_column_text]

  به منظور استفاده کارآمد از فضای اداری و توانایی تغییر بدون اختلال در محیط کار ، استفاده از سیستم دیوار سازی سبک با قابلیت بالا یا همان پارتیشن بندی یک ضرورت است. کیفیـت بالا و مشخصات فنـی خاص و انحصـاری ، تنوع در مدل ، انعـطاف پذیری در طراحی و همچنین تولید و اجرا در حداقـل زمان ممکن میتواند مـناسب ترین راه حل برای شما باشد. پارتیشن های ارائه شده توسط شرکت سـاویـس با استفاده از پروفیل های خاص آلومینیوم همچنین تولید کاملاً سفارشـی تحت استانـدارد و نظارت برترین تولیدکنندگان داخلی مطابق با محیط شما ، قابلیت های فراوانی از جمله تنوع در نوع یونیت ها از لحاظ سایز و اندازه ، تنوع در ترکیب یونیتهای شیشه و انواع پرکننده سلولـزی ، چرم یا استیل ، امکان نصب پـرده کرکره با مکانیـزم های برقی یا دستـی سایه روشن یا جمع شونده ، عبور کابـل و یا لوله های تاسیسات در داخل پرکننده ها و انواع درب را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

  قطعات مورد استفاده در دیوارهای پارتیشن های دوجداره ساویس :

  1.  راهنمای شروع : قطعه ای به شکل ناودانی از جنس آلـومینیوم آنادایز شده است کـه در ابتـدای نصـب پـارتیشـن بـر روی دیـوار هـا ، کـف و سـقف محـل پـروژه نصـب می شود . سازه اصلی پارتیشـن در داخل راهنمای شروع قرار می گیرد، وجود قطعات راهنمای شروع باعث می شود که ناترازی احتمالی دیوارها ، کـف و سـقف محـل پروژه پوشش داده شود و دیوارهای پارتیشـن در خط مستقیم نصـب گردد .
  2. پایـه تنظیـم : قطعه ای است استیـل که از یک صفحه مخصوص و یک پیـچ و مهـره تشکیـل شـده و بـرای تنظیـم ارتـفاع پارتیشـن و بـرطـرف کردن نـاتـرازی کـف از آن استفـاده می شود .
  3. قید : ترکیبی است از قطعات فلزی یا سلولـزی وظیفه فیکس کردن وادارها را به یـکدیگر به عهده دارد .

  4. فرهنگ تخت یا قلاب پنل: این قطعـات ترکیب فلـزی و پلاستیک بسیـار مقـاوم بوده و عملاً یک نوع الیت اتصالـی می باشد که وظیفـه نگهداری پـرکننده ها را بر روی سازه پارتیشن دارد.

  5. وادار: ترکیبی از قطعاتی فلـزی پانچ شده ویا قطعات سلولـزی است که با نوار لبه PVC لبه های آن پوشیده میشود ، این قطعات روی پـایه تنظیم قرار میگیرد و بیشتر وزن پارتیشن روی این قطعه است و قطعاتی همچون قید و پرکننده ها به وسیله اتصال بر روی وادار نصب می گردد .

  6. پرکننده سلولوزی: این پرکننده ها بسته به نیاز کارفرما اغلب از جنس MDF با روکش های مختلف از قبیل ملامینه ، گلاسه ، وکـیوم PVC ، چرم ، استیل ، چوب طبیعی و غیره میباشند که معمولاً با نوار لبه PVC و به ضخامت 2میلیمتر لبه های آن پوشیده میشود و بوسیله اتصالات مخصوص و به حالت کشـویی روی اسـکلت اصلی پارتیشـن نصب می شوند . این قطعـات نمای اصلی پارتیشـن را تشکیـل می دهند و در انـواع سایزها و به صورت سـاده یـا شیـاردار قابـل استفـاده میبـاشـد. مـخـتصـات خـاص فنـی بـکـاربـرده شـده در طــراحـی پارتیشـن های سـاویـس این امکـان را میدهد که در صـورت نیـاز بدون احتیـاج به باز کردن کـل دیـوار پارتیشـن هـر یک از یونیت ها مستقـل بـاز شده و تغییـرات لازم بر روی آن ها بعمـل آید.

  7. پرکننده شیشه دو جداره و تک جداره با فریـم های مختلف از جنس آلـومینیوم: پرکننده های شیشه ای در قابـی از پروفیل آلـومینیوم آنادایـز شده قـرار میگیرند که این فریم ها در بیش از 10 مقطع مختلف قابلیت تغییر رنگ داشته و بوسیله اتصالات مخصوص بازشو و به حالت کشویـی روی اسکـلت اصلی پـارتیشـن نصـب می شـوند . ایـن قـطعـات نمـای اصلـی پـارتیشـن را تشکیـل می دهند و در انواع سایزها و به صورت شیشه ساده ، شیشه رنگی ، شیشه با سنـد بلاست مات ، شیشه با سنـد بلاست راه راه یا شطرنجـی ، شیشه با سنـد بلاست لوگـو یا طرح خاص و شیشه با پـرده کرکره مطابق تصویر مقابل (مکانیـزم سایه روشن دستی یا برقی جمع شونده) قابل استفاده می باشد . ضخامت شیشه ها 5میلیمتر بوده و به صورت استاندارد شیشه ها سکوریت میباشد.

  8. روکـوب: در پارتیشـن های کوتاه ( Open Space ) قطعـه ای روی پارتیشـن قرار میگیرد که از جنـس آلـومینیوم آنادایـز شده و به شکل ناودانـی می باشد . همچنیـن در قسمت هایی از دیـوار پارتیشـن ، که انتهای آن باز است از این پروفیـل جهت بستن انتهای پارتیشـن استفاده می شود.

  9. ستون چرخشی: این مجموعه از دو قطعه لوله و وادار چرخشی تشکیل میشود . در قسمتهایی که پارتیشن نیاز به چرخش دارداز ستون چرخشی استفـاده می شود و میتـوان در چرخش های دو راه ، سه راه و چهـارراه از آن استفـاده کرد . جنـس ایـن قطعـات از پروفیل آلـومینیوم آنادایـز شده مـی باشد . این قطعه قابلیت چرخش از 90 تا 270 درجه را دارد روی ستون توسط قالب پلاستیکی خاصی جهت زیبایی پر شده است.

  انواع درب مورد استفاده در پارتیشنهای ساویس :

  تمامی درب ها دارای چهارچوب از جنس آلـومینیوم آنادایـز شده و نوار درزگیر و صـداگیر بر روی چهـارچـوب نصـب شده و قابـلیت تعویـض دارد . درب ها در سـه نـوع 1_ سـلولـزی ، 2_ تـرکیبـی ، 3_ شیـشـه تولید میگردد .

  درب سلولزی

  بدنه اصلی درب از جنس هانیکام میباشد . هانیکام از دو عدد ورق MDF به ضخامت 8 میلیمتر در طرفین درب تشکیل می شود و فضای باقی مانده که برابر با 26 میلیمتر میباشد با یک نوع شبکـه سلولـزی به صورت لانه زنبوری پر می شود .

  این نوع درب علاوه بر سبکی که باعث عمر طولانـی تر یراق آلـات می شود عایق صـدا بوده ، و از استحکام بالایی نیز برخوردار است ضمناً ضخامـت کلـی درب 42 میلیمتـر می باشد و با نوار لبه PVC و به ضخامـت 2 میلیمتـر لبـه های آن پوشیـده شده است . یراق آلـات این نـوع درب از برند های مرغـوب اروپـایی ، تایـ.وانی ، چینـی و ایرانـی تامیـن می گردد که توسط کارفرمـا انتخاب میشود.

  درب ترکیبی

  بدنه اصلی درب از جنس هانیکام میباشد . با پوشش دو عدد ورق MDF به ضخامت 8 میلیمتر در طرفین درب تشکیل می شود و فضای باقی مانده که برابر با 26 میلیمتر میباشد با یک نوع شبکه سلولزی به صورت لانه زنبوری پر می شود.

  این نوع درب علاوه بر سبکی که باعث عمـر طولانی تر یراق آلـات می شود نورگذر نیز میباشد و از اسـتحکـام بالایـی نیـز برخـوردار است. ضمنـاً ضخـامت کلـی درب 42 میلیمتر میباشد و با نـوار لبـه PVC و به ضخامـت 2 میلیمـتر لبـه های آن پوشیـده شده است.

  در قسـمت وسط این درب یک فـریم تک جداره با شیشـه 5 میلیمتـر سکـوریت با قـاب آلـومینیوم آنادایـز شده تعبیه شده ، شیشه این درب قابلیت اجرای انـواع سنـد بلاست را دارد . یراق آلـات این نوع در از برند های مرغوب اروپـایی، تایـوانی، چینـی و ایرانـی تامین شده که توسط کارفرما انتخاب میشود.

  درب شیشه ای

  این نـوع درب از جنـس شیشـه 10 میلیمتر سکـوریت می باشد ضمناً در رنگ های متنوعـی تولیـد میگردد و قابلیت اجرای انواع سند بلاست را داراست میتوان پنل معلق نیز روی این درب نصب نمود.

  یراق آلـات ایـن درب از بهترین برنـد های اروپایـی تـامین میگردد ، لولـای درب از تولیـدات شرکت meroni ایتالیا و دستگیره ها از تولیدات شرکت HOPPE سوئیس می باشد .

  1 دیدگاه در “پارتیشن اداری

  1. علی فریدنیان گفت:

   اطلاعات کاملی بود ممنون از شما

  نظرات بسته شده است.