تابستان

مبلمان تابستانی

میز و صندلی بستنی
میز و صندلی بستنی

میز و صندلی بستنی

بستنی از آن دسته خوراکی هاست که از یک سال تا نود و نه سال، همه طرفدارش هستند. نه فقط مزه بلکه ظاهر شاد و رنگارنگ بستنی هم دلفریب است. این ست میز و صندلی به شکل بستنی طراحی جالب هنرمندان فیلیپینی است. چیزی که این مدل را منحصر به فرد کرده، دست ساز بودن این صندلی ها است. این صندلی ها و میز همگی کار دست هستند و در نوع خود بی نظیر. هنرمندان با حوصله فیلیپینی ساعت های زیادی را صرف طراحی، ساخت و رنگ آمیزی این صندلی ها کرده اند.

چراغ بستنی

چراغ بستنی

برای تکمیل این دکوراسیون رویایی چه چیزی بهتر از چراغ های بستنی که گرمای روشنایی ها در تابستان را به خنکی تبدیل کند؟

مبلمان راحتی توت فرنگی

مبلمان راحتی توت فرنگی

مبلمان راحتی توت فرنگی

توت فرنگی در کنار طعم دلپذیر، رنگ و طرح بسیار جذابی هم دارد. از همین رو معمولا در فصل تابستان گزینه اول برای تزیین دسرها، کیک و بستنی، توت فرنگی است. اما داستان در همین جا به پایان نمی رسد و توت فرنگی ها حضور جدی تری را هم در دکوراسیون خانه ها تجربه کرده اند. مثل طراحی این مبل ها و صندلی و تختی که در تصویر می بینید.

صندلی راحتی هندوانه ای

صندلی راحتی هندوانه ای

مبلمان هندوانه ای

هندوانه همچنان که به عنوان یک میوه تابستانی معروف است فقط هم تابستانی نیست! مثالش هم یلدای خودمان! ترکیب رنگی هندوانه یعنی کنار هم نشستن قرمز و سبز که دو رنگ متضاد هستند خیلی زود توجه ها را در دکوراسیون به خود جلب می کند. طرح طبیعی و جذاب هندوانه باعث شده شاهد استفاده های خلاقانه از طرح هندوانه بر روی رویه های مبلمان هستیم. حتی صندلی معروف و آیکونیک توپی هم که از آثار ماندگار طراحی است با طرح هندوانه ساخته شده است. شما هم می توانید ارزان و راحت دکوراسیونی با طعم هندوانه و میوه های خوشمزه دیگر در خانه داشته باشید، چطور؟ کافی است اینجا کلیک کنید!

مبلمان بستنی

مبلمان بستنی

در دنیا صندلی های تابستانی نه فقط به دکوراسیون کافی شاپ و بستنی فروشی که به دکوراسیون خانه ها هم راه یافته اند. مثل مبل هایی به شکل بستنی یا بین بگ های بستنی شکل.