تابستان

دکوراسیون با اکسسوری تابستانی

آینه های عینکی
آینه های عینکی

آینه های عینکی

یکی از راه های اضافه کردن عینک های آفتابی به دکوراسیون منزل، استفاده از آینه هایی با طرح عینک آفتابی است که می توان در اتاق نشیمن یا اتاق خواب از آن استفاده کرد. نکته ای که در مورد عینک وجود دارد این است که دست شما برای ست کردن رنگ آن با پالت رنگی دکوراسیون شما کاملا باز است و نیاز نیست نگران ناسازگار بودن عینک با دیگر اجزا در دکوراسیون تابستانی خود باشید.

آویزهای عینکی

آویزهای عینکی

آویزهای عینکی

یکی دیگر از خلاقیت هایی که می توانید برای استفاده از عینک در دکوراسیون تابستانی خود به خرج دهید، ساختن آویزهای عینکی است. این کار را می توانید با استفاده از چوب لباسی یا نخ های حصیری و غیره بعنوان محل آویزان کردن عینک انجام دهید تا تناسب بیشتری با دکوراسیون تابستانی شما نیز داشته باشد. و سپس عینک های آفتابی اعضای خانواده را از این طناب حصیری آویزان کنید تا هم در صورت نیاز، پیدا کردن آنها زمان زیادی از شما نگیرد و هم در عین حال یک دکور دیواری تابستانی زیبا داشته باشید.
مجسمه های عینکی
مجسمه های عینکی

مجسمه های عینکی

اگر به دنبال خرید وسائل تزئینی برای دکوراسیون خود هستید، چرا گزینه هایی را انتخاب نکنید که به حس و حال تابستانی بودن دکوراسیون شما اضافه کنند. برای این کار می توانید به سراغ مجسمه هایی بروید که از انواع عینک در آنها استفاده شده و تبدیل به عنصری متفاوت در دکوراسیون تابستانی شما خواهند شد.

جاعینکی

جاعینکی

جاعینکی

اگر فکر می کنید استفاده از ریسه های عینکی انتخاب خوبی برای دکوراسیون منزل شما نیست، همچنان گزینه های دیگری برای رسیدن به این نتیجه پیش روی شما هستند. به این ایده های خلاقانه در تصویر نگاه کنید. برای داشتن یک جا عینکی جمع و جور تر می توانید از این قالب های آماده برای عینک در منزل در رنگی متناسب با دکوراسیون خود استفاده کنید و یا یک نمونه ساده آن را بسازید.

کلکسیونی از کلاه های تابستانی

کلکسیونی از کلاه های تابستانی

کلکسیونی از کلاه های تابستانی

وقتی بحث استفاده از اکسسوری تابستانی در دکوراسیون منزل باشد، چه گزینه ای بهتر از کلاه ؟ در اینجا شما تصویر مربوط به کلکسیونی از کلاه ها را بر روی دیوار می بینید که تبدیل به یک عنصر شخصی و منحصربه فرد در دکوراسیون آن شده است. حالا که به دنبال داشتن دکوراسیونی تابستانی هستید، طبیعتا کلاه های حصیری بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. تهیه یک دکور دیواری از کلاه هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت، همچنین شما در زمان نیاز می توانید از آنها استفاده کنید و سپس به دکور دیواری خود برگردانید پس در عین زیبایی، کاربردی هم خواهند بود.

آویزهای کلاهی

آویزهای کلاهی

آویزهای کلاهی

بعد از آویز عینکی، می توانید آویزهایی از کلاه را نیز امتحان کنید تا جلوه تابستانی دکوراسیون خود را ارتقا بخشید. اگر فضای خالی کمی در اختیار دارید می توانید به آویزان کردن یک کلاه تابستانی زیبا از دیوار اتاق خود قناعت کنید و اگر فضای بزرگتری برای استفاده از کلاه های آویزان در دکوراسیون خود دارید، می توانید از کلاه هایی در سایزهای مختلف برای این کار استفاده کنید و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

کلاه های زمان دار

کلاه های زمان دار

ایده های دیگر

اگر از آن دسته از افرادی هستید که ارزش وقت را می دانید و همیشه وقت شناس بودن برای شما مهم است، می توانید این ویژگی خود را از طریق اجزای دکوراسیون منزل خود نیز به دیگران ابراز کنید. برای این کار می توانید کمی خلاقیت به خرج بدهید و آستین ها را بالا بزنید و یک ساعت ساده ولی متفاوت روی کلاه برای دکوراسیون منزل خود بسازید.

در نهایت اینکه برای تبدیل گیاهان منزل خود به عناصری جذاب و بامزه می توانید از کلاه ها کمک بگیرید و طبیعتا از گیاهانی استفاده می کنیم که قرار دادن کلاه به آنها آسیب نزند. این گیاهان کلاه به سر دکوراسیون منزل شما را حسابی سر ذوق خواهند آورد.

آویزان کردن کلاه بالای تخت خواب

آویزان کردن کلاه بالای تخت خواب

آویزان کردن کلاه بالای تخت خواب

همه ی ما تجربه داشتن خواب های بد بعد از دیدن فیلم ها یا تصاویر وحشتناک یا ناخوشایند قبل از خواب را داریم. بله حس و حالی که آخرین چیزهایی که قبل از خواب می بینید به شما منتقل می کنند، می توانند بر کیفیت خواب شما و حتی رویاهایی که در خواب می بینید، اثر بگذارند. حالا برگردیم به دکوراسیون تابستانی خود و اینکه چگونه خواب هایی تابستانی تر از قدم زدن لب ساحل داشته باشیم؟ چرا آویزان کردن کلاه های حصیری از بالای تخت خواب خود را امتحان نمی کنید؟ با این کار هر شب قبل از خواب با تصویر این کلاه ها و فکر کردن به مقاصد سفر تابستانی خود به خواب خواهید رفت.