اخبار صنعت مبلمان

درباره یک برند خوشنام؛ داتیس

درباره یک برند خوشنام؛ داتیس

یکی دیگر از شرکت های فعال و برند های معتبر کشور در زمینه تولید و ساخت انواع صندلی های اداری که ساویس افتخار همکاری همکاری با آن به عنوان نماینده فروش محصولات را دارد شرکت داتیس است.

هم اکنون بیش از هفتاد درصد از کلیه قطعات مورد نیاز برای تولید صندلی اداری در محل کارخانه داتیس که کارخانه ای به مساحت بیش از شش هزار متر مربع  در شهرک صنعتی پرند است، تولید می گردد.  فاکتوری مهم که موجب افزایش کیفیت محصولات، کاهش هزینه های تولید، عدم وابستگی به تامین کنندگان و تسهیل در کوتاه شدن زمان تولید شده است. شرکت داتیس موفق شده است که با بکارگیری ماشین آلات منطبق با تکنولوژی روز دنیا در صنعت مبلمان اداری و طراحی و ساخت قطعات و محصولات انحصاری صاحب سبک بوده و در تولید صندلی های اداری افتخارات زیادی را کسب کند و جایگاهی متفاوت و ویژه در این صنعت به دست آورد.

محصولات شرکت داتیس شامل انواع صندلی های مدیریتی، صندلی کارشناسی، صندلی کارمندی، صندلی کنفرانس، صندلی های آموزشی، صندلی انتظار، مبلمان اداری، صندلی های لابی و کانتر، انواع صندلی های چهارپایه، میزهای جلو مبلی و میز ناهارخوری است.

 

توزیع یکپارچه

هم اکنون این محصولات با سیستم توزیع یکپارچه  و وسیع از طریق بیش از هشتاد شعبه در سراسر کشور به مشتریان عرضه می گردد و شرکت داتیش در تلاش است که در راستای مشتری مداری و جلب رضایت  کامل ایشان محصولات را به بهترین نحو ممکن تولید و عرضه نماید.

شرکت داتیس، اهداف و ماموریت و چشم انداز خود را ایجاد استراتژی های جدید و ترغیبی برای افزایش رضایت مشتریان، افزایش کیفیت محصولات و استانداردهای کیفیت آنها، توسعه و تثبیت بازارهای فروش، بهبود مستمر و ارتقا مداوم سیستم ها و فرایندهای سازمانی، افزایش خلاقیت و تمایز در محصولات نسبت به محصولات مشابه در بازار، مدیریت قیمت و افزایش ظرفیت تولید محصولات و قطعات می داند. اکنون پس از 17 سال فعالیت شرکت داتیس در زمینه تولید صندلی و مبلمان اداری و دریافت نشان استاندارد و گواهی ثبت طرح با تائیدیه شرکت تی وی یو آلمان، شرکت داتیس  را می توان یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان معتبر در صنعت تولید صندلی اداری در کشور دانست که به خوبی موفق گشته است که جایپاهی مناسب برای خود در میان سایر رقبا در این صنعت و در میان مردم  و مصرف کنندگان پیدا کند.

طراحی و ساخت

طراحی، ساخت و تولید درصد بالا و چشمگیری  از قطعات و ملزومات مورد نیاز تولید صندلی اداری در محل خود کارخانه داتیس موجب شده است که محصولات آن با هزینه پایین تر و کیفیت بالای چشمگیری صورت بگیرد. داتیس با رعایت اصول و استانداردهای آرگونومی و سلامت، و با استفاده از مکانیزم های روز دنیا و طراحی های زیبا نسبت به ساخت انواع صندلی های اداری با بیش از 16 خانواده محصول، علاوه بر تامین تنوع محصولات با در نظر گرفتن فاکتور کنترل و ارتقای مستمر کیفیت تولیدات خود، مجموعه کاملی از صندلی های اداری را مطابق با نیاز های مصرف کنندگان خود تولید و عرضه می نماید.

 

 

استانداردها و گواهینامه های داتیس

شرکت داتیش با رعایت اصول و استانداردهای آروگومی در تولید محصولات خود و کنترل کیفیت آن ها و با در نظر گرفتن قدرت خرید مشتریان در بازار و با توجه به عرضه محصولات مرغوب موفق به دریافت گواهینامه ها و تندیس های مختلف گشته است که به شرح زیر می باشند:

لوح تقدیر برترین تولیدکننده صندلی اداری از ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری HOFEX 2017/95

 

برنده تندیس و لوح زرین تولیدکننده صندلی مدیریتی، کارمندی و آموزشی از اولین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران IFEC

برنده تندیس و لوح زرین برترین تولیدکننده صندلی مدیریتی پشت بلند، پشت کوتاه و پایه ثابت از ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری HOFEX 2017/95

برنده تندیس و لوح زرین  برترین تولید کننده صندلی کارمندی و کارشناسی از دومین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری

HOFEX 2013/91

برنده تندیس و لوح زرین برترین تولید کننده صندلی مدیریتی از سومین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری

HOFEX 2013/92

برنده تندیس و لوح زرین  برترین تولید کننده صندلی کارمندی و کارشناسی از چهارمین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری

HOFEX 2015/93

دریافت تندیس و لوح تقدیر از سومین کنگره بزرگان تجهیزات اداری و ملزومات دفتری اداری

دریافت تندیس برترین تولید کننده از همایش یکصد برند برتر ایرانی

2014/93

لوح تقدیر برترین تولید کننده صندلی مدیریتی از چهارمین نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری

HOFEX 2015/93

گواهی نامه ics

گواهی نامه ثبت طرح صنعتی

پروانه کاربرد علامت استاندارد ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش داتیس

شرکت داتیس در راستای جلب رضایت مشتریان در صورت استفاده درست مشتریان از محصولات، تمامی مشکلات احتمالی موجود در صندلی های خود را به مدت سه سال از زمان خرید محصول ضمانت می کند. جک های صندلی های داتیس نیز به مدت یک سال پس از تاریخ خرید مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش خواهند بود. مبرهن است که تاریخ شروع گارانتی صندلی های اداری داتیس از تاریخ خرید محصول شروع می شود اما در صورت نبود یا گم شدن اسناد خرید و فاکتورها گارانتی محصولات از تاریخ تولید محاسبه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *