اتاق خواب, دکوراسیون داخلی, مبلمان اداری

ترکیب رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی

ترکیب رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی

این روزها طیف وسیعی از رنگ های نارنجی در دکوراسیون منازل و محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی، موجب احساس شادی و هیجان می شود. رنگ نارنجی ماهیت گرمی دارد و اگر در فضاهای سرد استفاده شود، می تواند حس تعادل ایجاد کند. به هنگام انتخاب و خرید مبلمان اداری مثل انواع صندلی اداری، آشنایی با این رنگ بسیار کارساز خواهد بود. در این مقاله کارشناسان با تجربه ما در مجله ساویس، نقش رنگ نارنجی را در دکوراسیون داخلی شرح می دهند.

ترکیب رنگ نارنجی در محل کار

ترکیب رنگ نارنجی در محل کار

بیشتر بخوانید:

دیزاین فضای داخلی با انواع صندلی اداری

نکات مهم دباره ترکیب رنگ نارنجی برای دکوراسیون داخلی

یکی از نکات قابل توجه در مورد ترکیب رنگ نارنجی در رنگ دیوار این است که باید بدانیم این رنگ چه تاثیری روی محیط دارد. با توجه به این که اتاق خواب محلی برای آرامش است بهتر است رنگ دیوار نارنجی نباشد ولی در ترکیب روتختی و پرده می توانیم از این رنگ استفاده کنیم. رنگ هایی مانند آبی و سفید مکمل رنگ نارنجی هستند و ترکیب زیبایی برای اتاق خواب محسوب می شوند. همچنین ترکیب رنگ های نارنجی و سفید برای مبلمان اتاق خواب و کوسن های آن، جذابیت خاصی به دکوراسیون اتاق می دهد.

یکی از بهترین ترکیب های رنگی مبلمان راحتی برای اتاق نشیمن و پذیرایی، مبلمانی با پارچه مبلی نارنجی و قهوه ای است. به طور کلی رنگ نارنجی و قهوه ای، نمایی زیبا و دلنشین در خانه ایجاد می کند. مبلمان قهوه ای همراه با کوسن های نارنجی، ترکیب زیبایی برای دکوراسیون هستند و محیطی گرم و شاد به وجود می آورند. فرشی که برای این ترکیب انتخاب می شود، باید رنگی خنثی داشته باشد تا محیط خیلی شلوغ به نظر نرسد.

ترکیب رنگ نارنجی و طوسی در مبلمان

ترکیب رنگ نارنجی و طوسی در مبلمان

بهترین رنگ های مکمل برای رنگ نارنجی

رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی با بسیاری از رنگ ها قابل ترکیب است و می تواند محیط دلنشینی در خانه یا محل کار فراهم کند. در این مقاله بهترین ترکیب رنگ های مختلف با نارنجی در وسایل خانه و محبوب ترین مکمل های رنگ نارنجی را بررسی می کنیم.

  • ترکیب نارنجی همراه با خاکستری و وسایل چوبی: یک دیوار چوبی همراه با بالش و روتختی خاکستری، سفید و نارنجی ترکیب بی نظیری برای اتاق خواب است.
  • ترکیب نارنجی همراه با سفید و آبی: رنگ آبی یکی از بهترین مکمل ها برای رنگ نارنجی محسوب می شود. اگر کابینت های آشپزخانه شما سفید است، با استفاده از کانتر نارنجی و صندلی های آبی، می توانید یک آشپزخانه زیبا و جذاب داشته باشید. رنگ سفید و آبی کم رنگ، کنتراست زیبایی با رنگ نارنجی دارند و در حقیقت این دو رنگ می توانند در طراحی و دکوراسیون مبلمان، به رنگ تند و جیغ نارنجی غلبه کنند.
  • ترکیب مشکی و نارنجی: یکی دیگر از مکمل های رنگ نارنجی، رنگ مشکی است. اگر از این دو رنگ به درستی در طراحی و دکوراسیون استفاده شود، ترکیب بی نظیری ایجاد می کنند.
ترکیب رنگ نارنجی در اتاق خواب

ترکیب رنگ نارنجی در اتاق خواب

جمع بندی

ترکیب کردن رنگ ها در دکوراسیون داخلی در حقیقت یک هنر است و در صورتی که این کار با شوق و علاقه انجام شود، دکوراسیونی زیبا برای شما به ارمغان می آورد.

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع مبلمان و همچنین آشنایی با بهترین ترکیب رنگ نارنجی برای مبلمان، می توانید با کارشناسان ساویس در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:

بهترین قیمت صندلی اداری با کیفیت

سئوالات متداول در مورد ترکیب رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی

  1. آیا ترکیب نارنجی و شکلاتی برای اتاق نشیمن مناسب است؟

بله. تونالیته رنگ های نارنجی و شکلاتی تیره یکی از ترکیبات زیبا برای اتاق نشیمن است.

  1. بهترین رنگ آبی در مبلمان برای ترکیب با نارنجی چه رنگی است؟

آبی فیروزه ای و آبی آکوا بهترین رنگ برای ست شدن با نارنجی پرتغالی هستند. این دو رنگ آبی همراه با نارنجی، کنتراست زیبایی ایجاد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *