اخبار شرکت, دکوراسیون داخلی

بهترین دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان

بهترین دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان

دکوراسیون اتاق خواب

اگر در نظر دارید که دکوراسیون اتاق خواب ارزانی را اجرا و عملی کنید مطالعه این مطلب مجله ساویس را به شما پیشنهاد میکنیم. صرف هزینه های  بالا و خرید لوازم دکوراسیون گران قیمت و یا طراحی دکوراسیون توسط شرکت ها و متخصصین ایده خوبی نخواهد بود. برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب شیک داشته باشید، می توانید از خلاقیت و وسایل اضافی در منزل خود استفاده کنید. در این صورت حتی  شما میتوانید دکوراسیون اتاق خواب را مدرن نیز طراحی و اجرا کنید. همه ما نیاز داریم تا  یک اتاق خواب راحت، مدرن، با محیطی آرام داشته باشیم در حالی که ما یک سوم عمر خود را در اتاق خواب میگذرانیم، به همین دلیل مهم است که طراحی و اجرای یک دکوراسیون ارزان بسیار مهم و حائز اهمیت میشود.

شاید شما با ورود به اتاق خوابی که هنوز دکوراسیون آن تمام نشده باشد، آنرا  نامرتب و کثیف ببینید. اما فقط کافیست برای دکوراسیون اتاق خود هزینه اندکی بکنید، تا یک دکوراسیون  اتاق خواب ساده  یا دکوراسیون  اتاق خواب ارزان به  سلیقه خود داشته باشید.

دکوراسیون اتاق خواب ساده

دکوراسیون اتاق خواب ارزان

ما در این مقاله  در مورد وسایل  و مواد لازم برای طراحی یک دکوراسیون اتاق خواب ارزان حرف میزنیم و  از خرید تعداد زیادی وسیله صحبت نمی کنیم در این مرحله، باید به وسایل و مواردی که در منزل خود دارید توجه داشته باشید. برای مثال  در پذیرایی یا در انبار و یا کمد ها وسایلی که از آنها استفاده نمی کنید، را  می توانید برای تزیین دکوراسیون اتاق خواب ارزان  خود استفاده کنید. به عنوان مثال لامپ های ریسه ای که متناسب پذیرایی نیستند، گزینه خوبی برای اتاق شما خواهد بود.  این کار شما صرفه جویی در هزینه های دکوراسیون اتاق خواب است و می توانید یک دکوراسیون ارزان را اجرا کنید .

مقاله پیشنهادی مجله ساویس:
آشنایی با مکمل رنگ سبز

استفاده از آینه برای طراحی داخلی اتاق خواب ارزان

برای دکوراسیون اتاق خواب ارزان می توانید از آینه کمک بگیرید. اگر که فضای اتاق شما کوچک باشد، می توانید آینه ای را بر روی دیوار اتاق نصب کنید. می توانید آینه را بالای میز آرایش یا پشت تخت بگذارید و بدون صرف هزینه می توانید نور اتاق خود را افزایش دهید و دیوار خود را پر کنید.

دکوراسیون اتاق خواب شیک با رنگ آمیزی دیوار ها

دکوراسیون اتاق خواب

شما می توانید با رنگ آمیزی دیوار های اتاق و استفاده از رنگ های شاد و روشن مثل یاسی، آبی آسمانی، سبز و خاکستری مایل به آبی دکوراسیون اتاق خواب شیک داشته باشید. می توانید از رنگ های کاغذی یا از کاغذ دیواری یا رنگ روغنی برای رنگ آمیزی استفاده کنید، خلاقیت شما در رنگ آمیزی و نقاشی رابطه مستقیمی با شیک شدن اتاق خوابتان دارد.

دکوراسیون اتاق خواب جوانان

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب جوانان با توجه به سن جوانی و علایق آنها شاید رنگ ها و طرح های خاصی مد نظرشان باشد، اگر برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دنبال تم  مناسبی هستید. شاید اولین رنگی که به ذهن شما برسد، تم آبی باشد و از مکمل های رنگ آبی به عنوان سایر عناصر دکوراتیو استفاده کنید.. اما رنگ هایی مثل خاکستری مایل به آبی و حتی سبز یا رنگ قرمز نیز می تواند در ترکیب رنگ و طرح دکوراسیون داخلی پسرانه مد نظر فرزندتان قرار بگیرد.

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نیز شاید اولین رنگی که به آن فکر کرده باشید، رنگ صورتی باشد. اما امکان دارد فرزندتان رنگ بنفش یا حتی رنگ های تیره را برای تم  دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مد نظر قرار داده باشد. با این حال می توانید رنگ هایی که  میخواهید را بر روی دیوار تست بکنید، تا انتخاب بهتری داشته باشید، برای هماهنگی بیشتر می توانید رنگ دیوار ها را با رنگ ملحفه، پرده، چهار چوب تخت، موکت و  رنگ کمد اتاق خواب هماهنگ کنید.

مقاله پیشنهادی مجله ساویس:
آشنایی با چرخه رنگ در دکوراسیون داخلی

 

 دکوراسیون اتاق خواب مدرن

دکوراسیون اتاق جوانان

با ایجاد تغییراتی در طرح و رنگ پرده های اتاق می توانید، طراحی داخلی اتاق خواب مدرن  را به سادگی و ارزان اجرا کنید و به طوری که این تغییرات چشم گیر باشند. شما می توانید با صرف هزینه کم پرده ها را تعویض کنید و از پرده های مدرن و جدید بخرید یا اگر بودجه شما کم است. می توانید با تغییراتی در نور اتاق دکوراسیون اتاق خواب  را باب میل خود مدرن کنید، برای مثال می توانید با استفاده از لامپ هایی  برای ایجاد نور مخفی یا با استفاده از لامپ های ریز ال ای دی به دور تخت خواب یا بالای میله پرده می شود طرح زیبا و مدرن در طراحی و نورپردازی برای اتاق خود ایجاد کنید.

میز یا قفسه کتاب

با آوردن یک میز مطالعه در گوشه ای از اتاق می توانید فضای دکوراسیون اتاق را پر تر و جذاب تر کنید و یا با استفاده از چند عدد تخته چوبی و چند پیچ می توانید یک قفسه بالای میز خود درست کرده و یا نور مخفی درون این تخته یک قفسه کتاب زیبا و شیک با طراحی مدرن و ارزان  برای خود بسازید، شما با همین اقدامات ساده می توانید دکوراسیون اتاق خواب شیک بسازید.

  چیدمان اتاق

برای داشتن دکوراسیون اتاق خواب مدرن می توانید از  گلدان های کوچک و مدرن  گیاهان آپارتمانی امروزی  مثل کاکتوس یا گل های زیبای دیگر در تزیین دکوراسیون اتاق استفاده بکنید. با چند قاب عکس فانتزی، پوستر یا تابلوی های سه تیکه سه بعدی، مجسمه های تزیینی ارزان قیمت و یک ساعت دیجیتالی یا عقربه ای برای تزیین اتاق خواب خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *