انواع صندلی کنفرانسی مدرن چه ویژگی هایی دارند
مبلمان اداری

انواع صندلی کنفرانسی مدرن چه ویژگی هایی دارند

معرفی انواع صندلی کنفرانسی مدرن

انواع صندلی کنفرانسی مدرن: برای ایجاد فضایی رسمی در اطراف یک میز کنفرانس، نه تنها باید تصمیم بگیرید که چه تعداد صندلی مورد نیاز است، بلکه باید تصمیم بگیرید که به چه نوع و سبکی از صندلی کنفرانسی مدرن نیاز دارید. از این رو فروشگاه آنلاین ساویس که از معتبرترین فروشگاه های فروش انواع صندلی کنفرانسی است، تصمیم به معرفی انواع و بررسی ویژگی های این نوع صندلی به مشتریان خود را دارد. با مطالعه این مطلب مجله ساویس با ویژگی صندلی کنفرانسی آشنا خواهید شد و در نهایت بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد.

ویژگی های صندلی کنفرانسی مدرن

صندلی کنفرانسی مدرن از لحاظ ظاهری می توانند به شکل های مختلفی وجود داشته باشد. همچنین با توجه به نوع پارچه، ارتفاع، شکل دسته و… می توانند انواع مختلفی داشته باشند که انتخاب هر مدلی به سلیقه، بودجه و فضای مورد استفاده شما بستگی دارد. در ادامه به بررسی این ویژگی ها خواهیم پرداخت تا با انواع صندلی کنفرانسی از لحاظ شکل ظاهری آشنا شوید.

انواع صندلی کنفرانسی مدرن

انواع صندلی کنفرانسی مدرن

صندلی کنفرانس پایه سورتمه

صندلی کنفرانس پایه سورتمه از پرکاربرد ترین و مورد پسندترین انواع صندلی های کنفرانسی هستند. پایه این نوع صندلی های کنفرانسی مانند سورتمه طراحی شده و بیشتر در قالب فلزی ارائه می شوند.

صندلی‌های کنفرانس مدرن چرخشی

صندلی کنفرانسی مدرن چرخشی معمولاً روی پایه‌های پنج ستاره مجهز به چرخ‌کن یا گلاید هستند. اگر صندلی کنفرانسی کاستورها را سفارش می دهید این سوال را از خود بپرسید که آنها را روی چه نوع سطحی قرار خواهید داد.  در صورتی که روی فرش قرار نخواهید داد، حتماً کاستورهای سطح سخت سفارش دهید.

صندلی‌های کنفرانس با بازو یا بدون بازو

بازوهای صندلی برای تحمل وزن بازوهای شما ساخته شده اند. ما به شدت استفاده از بازوها را روی صندلی های کنفرانس مدرن توصیه می کنیم. اگر دست‌ها را از روی صندلی رها کنید، قسمت بالایی شانه، گردن و پشت مجبور می‌شوند وزن بازوها را تحمل کنند. بازوهای روی صندلی های کنفرانس مدرن عملکردی ارگونومیک دارند. صندلی های بدون بازو ممکن است باعث ناراحتی شوند و ممکن است پس از نشستن طولانی مدت مشکلات متعدد دیگری را برای کاربر ایجاد کنند. اکثر سبک های مدرن صندلی کنفرانس با بازوی ثابت سفارش داده می شوند.

انواع صندلی کنفرانسی مدرن

انواع صندلی کنفرانسی مدرن

انواع صندلی کنفرانسی با توجه به ارتفاعات پشتی

اکثر صندلی های کنفرانس مدرن در دو حالت پشتی کم ارتفاع و بلند ارائه می شوند. همچنین برخی از آنها با پشتی سر نیز ارائه می شوند – که صندلی را به پشتی بسیار بلند تبدیل می کند.

قیمت صندلی کنفرانسی مدرن و خرید آن

امروزه مشتریان قادر به خرید صندلی کنفرانسی مدرن در انواع مختلف با طرح ها و رنگ های گوناگون هستند. مشتریان با یک سرچ می توانند برند های مختلف صندلی کنفرانسی را در سایت ساویس مشاهده و اطلاعات لازم را در مورد ویژگی ها و قیمت محصول بدست آوردند. با توجه به برند ها و مدل های مختلف انواع صندلی کنفرانسی مدرن، قیمت صندلی کنفرانسی مدرن متفاوت خواهد بود. شما میتوانید با توجه به بودجه و سلیقه شخصی خود اقدام به خرید هر یک کنید. فروشگاه آنلاین ساویس کیفیت محصولات خود را تضمین میکند.

بیشتر بخوانید:

طراحی دکوراسیون، از طراحی تا بازسازی ساختمان

 

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز: 124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.