دکوراسیون داخلی

5 نکته و ایده برای دکوراسیون فضای اداری

5 نکته و ایده برای دکوراسیون فضای اداری

طراحی صحیح دکوراسیون فضای اداری علاوه بر اینکه نمای زیبایی را ایجاد می کند، سبب انرژی بخشیدن به کارکنان نیز خواهد شد. در واقع مطالعات نشان داده اند که زیبایی و نظم فضای کاری تاثیر چشمگیری بر تمرکز و کارایی کارکنان خواهد داشت. از این رو در این مقاله از ساویس قصد داریم ایده هایی را بیان کنیم که می توانید با استفاده از آن ها فضایی بسیار جذاب را در ادارات ایجاد نمایید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب مجله ساویس ما را دنبال کنید.

دکوراسیون فضای اداری

دکوراسیون فضای اداری

1- نورپردازی مناسب در دکوراسیون فضای اداری

ایجاد یک نورپردازی مناسب در فضای اداری به عنوان یکی از مهمترین المان های زیبایی محیط شناخته می شود. همچنین سبب از بین رفتن احساس خوابالودگی کارکنان هم خواهد شد. برای این کار می توانید از چراغ هایی با رنگ های مختلف (متناسب با سایر رنگ های مورد استفاده در محیط) استفاده نمایید. همچنین به کار بردن چراغ های مطالعه رومیزی برای کارکنان علاوه بر کاربردی بودن باعث زیبا شدن میزها می شود.

2- استفاده از گل و گیاه؛ ارزان اما انرژی بخش

اگر می خواهید دکوراسیون فضای اداری را با کمترین هزینه دچار تغییر کنید، استفاده از گل ها و گیاهان را به شما پیشنهاد می کنیم. گیاهان به دلیل آرامش طبیعی که دارند، سبب شادابی محیط می شوند. علاوه بر این باعث تمیزی هوا می شوند. شما می توانید از گلدان های بزرگ در کنار پنجره ها استفاده نمایید. همچنین به کار بردن گلدان های کوچک بر روی میز کارکنان، ظاهری منسجم و زیبا به فضای کاری خواهد بخشید.

دکوراسیون فضای اداری

دکوراسیون فضای اداری و استفاده از گل و گیاه سبز

3- محیط اشتراکی در دکوراسیون فضای اداری

به عنوان یک ایده برای دکوراسیون اداری، به شما توصیه می کنیم که یک فضای اشتراکی را در داخل اداره در نظر بگیرید. کارکنان می توانند در این محیط جمع شده و به رد و بدل کردن اطلاعات و معاشرت درمورد پروژه های گوناگون بپردازند. با در نظر گرفتن این فضا می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و ضمن ایجاد یک دکوراسیون زیبا، محیطی کاربردی را برای کارمندان و گذراندن زمان استراحت آن ها در نظر بگیرید.

دکوراسیون فضای اداری

دکوراسیون فضای اداری

4- میز و صندلی های مناسب در دکوراسیون فضای اداری

مبلمان اداری، میزها و صندلی ها از جمله مهمترین لوازم مورد استفاده در ادارات هستند که در انواع و اقسام مدل ها وجود دارند. بنابراین شما می توانید با توجه به مدل سازمان خود، از میزهای گروهی یا تکی با نمای زیبا در دکوراسیون فضای اداری استفاده نمایید. انتخاب رنگ این میز و صندلی ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است با توجه به کارکرد و هدف شرکت خود، از رنگ های الهام بخش استفاده کنید.

دکوراسیون فضای اداری

5- برد اعلانات و تقویم دیواری

برد اعلانات با هدف اطلاع رسانی وقایع مهم در سازمان نصب می شود. اما شما می توانید از همین برد به عنوان یک ایده برای دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. برای این کار می توانید پوسترهایی زیبا که نمایانگر اهداف سازمانتان است را روی این برد قرار دهید. همچنین استفاده از یک تقویم دیواری در کنار این برد می تواند بر زیبایی فضا بیفزاید. در پایان امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید ایده هایی جذاب و جدید برای ایجاد یک دکوراسیون زیبا در فضای اداری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *