[vc_row type=”container”][vc_column][vc_column_text]

شرکت نسپرسو ایران

معماری با رنگ و بوی قهوه بهترین نام برای این پروژه بود. محیطی سنگین و در عین حال آرام ، متناسب با روحیات کارفرما و رنگ سازمانی برند نسپرسو .

در این پروژه بزرگ ترین هدف ما نمایش محصولات نسرسو و محل هایی به منظور نمایش دستگاه های این برند بود . با تعبیه فایل هایی با قابلیت نمایش محصولات و همینطور بایگانی ملزومات اداری این هدف محقق شد ، در عین حال با طراحی پارتیشن های از جنس چوب با نمای هدسی شش ضلعی سعی بر آن داشتیم که در کنار ایجاد کاربرد یک پارتیشن به منظور جدا کننده ، ارتباط فضایی بین پرسنل قطع نشود.

ایجاد محل اختصاصی به منظور فضای انتظار نیز و ترکیب آن با جایگاه قرارگیری محصولات از فضا سازی های مهم این پروژه می باشد .

اتاق مدیریت این واحد که کف آن با موکت های اداری پوشیده شده ، دارای آرامش خاصی نیز هست و با ترکیب فایل های اداری و مجددا محلی برای نشان دادن محصولات این برد که در این اتاق از استیل استفاده شده بود ، محیطی جذاب ایجاد شده است .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” type=”container”][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”77644,77645,77646,77647,77648,77649″][/vc_column][/vc_row]