پروژه های طراحی و دکوراسیون

نمونه پروژه های انجام شده مجموعه ساویس

اجرا و طراحی دکوراسیون اداری یکی از مهم ترین کارها در زمان راه اندازی کسب و کار است. در همین راستا باید به دنبال مجموعه‌هایی باشید که به اصول طراحی داخلی اشراف کامل داشته باشند. ساویس با بهره برداری از متریال‌های باکیفیت و فناوری‌های نوین به خوبی میتواند محیطی دلنشین و در عین حال پربازده را برای شما و کارمندان تان رقم بزند. لازم به ذکر است که در طراحی دکوراسیون اداری باید زیبایی، کارایی و بهره وری در محیط کار حرف اول را بزند. مجموعه ساویس نیز با شناخت نیازهای اساسی کارکنان همواره عزم خود را جزم ساخته تا دکوراسیون اداری لاکچری و مجهز را در اختیارتان بگذارد

روش های مناسب برای طراحی دکوراسیون اداری

برای اینکه اجرا و طراحی دکوراسیون اداری به نحو مطلوبی انجام گرفته شود. باید روشی صحیح را دنبال کرد. برای مثال بهتر است که در انتخاب رنگ ها حساسیت زیادی را به خرج دهید. رنگ‌های مناسب برای یک محیط کاری باید بر اساس خصوصیات محیط و نیازهای کاربران طراحی شود. به طور مثال، انتخاب رنگ‌های روشن می‌تواند احساس آرامش و نشاط را در کارمندان ایجاد کند. البته روش های دیگری نیز هست که در ادامه توضیح داده ایم.

 استفاده از مبلمان اداری مناسب

مبلمان اداری باید به شکلی طراحی شود که علاوه بر ظاهر زیبایی، بهره وری و راحتی کاربران را نیز در نظر بگیرد. به عنوان مثال، انواع صندلی اداری باید از قابلیت تنظیم ارتفاع، پشتی قابل تنظیم و بلند برخوردار باشند. انعطاف‌پذیری مناسب این صندلی ها می‌توانند از آسیب به سلامتی کاربران جلوگیری کنند.

 استفاده از نور مناسب:

در زمان طراحی دکوراسیون اداری یکی از المان های اساسی، نور است. این نور میتوانید به صورت طبیعی از طریق نور خورشید یا مصنوعی از لوستر فراهم گردد. نور مناسب، علاوه بر بهبود دید در کارمندان، می‌تواند احساس راحتی و آرامش آنها را نیز مهیا کند. برای این منظور، بهتر است از نور مصنوعی و طبیعی استفاده کنید و نور خیره کننده و تاریک را از محیط کار حذف کنید.

طراحی مناسب فضا در طراحی دکوراسیون اداری

طراحی مناسب فضا با توجه به نیازهای کاربران، می‌تواند به بهبود تمرکز و افزایش بهره وری کاربران کمک کند. همچنین، استفاده از فضاهای مشترک مانند فضای استراحت و کافی شاپ، به کاربران امکان استراحت را می‌دهد. معمولا فضاهای بزرگ نسبت به فضاهای کوچک از قابلیت انعطاف بالایی برخوردار هستند و به خوبی میتوان آنها را به بخش های متنوع و متناسب با نیاز کارمندان تقسیم کرد.

استفاده از تکنولوژی مناسب:

استفاده از تکنولوژی مناسب مانند سیستم‌های نورپردازی هوشمند، سیستم‌های تهویه مطبوع و سیستم‌های صوتی و تصویری، می‌تواند به بهبود کارایی کاربران کمک کند. همچنین استفاده از روش‌های داخلی سازی مانند دیوار‌های شیشه‌ای، درب‌های متحرک، و فضاهای باز، نیز روشی موثر است که سبب بهبود ارتباط بین کارمندان می گردد.

انواع دکوراسیون اداری کدامند؟

در طراحی و اجرای دکوراسیون اداری ممکن است که با انواع و اقسام مختلفی روبرو شوید. هر کدام از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. به صورت کلی دکوراسیون اداری به دسته های زیر تقسیم می شود:

  • دکوراسیون کلاسیک: در این نوع دکوراسیون از مواد سنگی، چوبی و پوشش‌های دیواری با طرح‌های مجسمه‌ای و گلدوزی‌های قدیمی استفاده می‌شود. این نوع دکوراسیون برای شرکت‌های بزرگ، مانند بانک‌ها و شرکت‌های بیمه، مناسب است.
  • دکوراسیون مدرن: در طراحی دکوراسیون اداری مدرن از موادی مانند شیشه، فلز و پلاستیک استفاده می‌شود و طراحی آن متناسب با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفته میشود. این نوع دکوراسیون برای شرکت‌های مدرن و جوان مناسب است.
  • دکوراسیون صنعتی: این نوع دکوراسیون از مواد سخت مانند بتن و فلز بهره می برد و هدف طراحی آنجلوگیری از آلودگی صنعتی است. این نوع دکوراسیون برای شرکت‌های تولیدی و فعال در صنعت کارایی دارد.
  • دکوراسیون سبز: در این دکوراسیون از گیاهان و محیط زیست استفاده می‌شود. این نوع دکوراسیون برای شرکت‌های فعال در زمینه محیط زیست مطلوب است.
  • دکوراسیون روستیک: در طراحی دکوراسیون اداری روستیک از مواد طبیعی مانند چوب، سنگ و پارچه استفاده می‌شود. این نوع دکوراسیون برای شرکت‌های کوچک و دفاتر موسیقی و هنری مناسب است.

هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری چقدر است؟

هزینه طراحی دکوراسیون اداری در درجه اول به ابعاد فضا بستگی دارد. هر چقدر فضای اداری بزرگتر باشد، هزینه طراحی بیشتر خواهد بود؛ زیرا نیاز به تلاش بیشتری برای سازماندهی و طراحی دقیق‌تر دارد. همچنین اگر دکوراسیون اداری شامل اجزای پیچیده‌تری مانند نصب سیستم‌های الکترونیکی، سیستم‌های تهویه مطبوع و غیره باشد، هزینه طراحی بیشتر خواهد بود. به علاوه نوع و کیفیت مواد استفاده شده در دکوراسیون اداری نیز بر هزینه طراحی تأثیر دارد. مواد با کیفیت بالاتر هزینه بیشتری هم دارند.

جهت مشاهده نمونه کارهای مجموعه ساویس به ابتدای این صفحه مراجعه کنید. همچنین برای استعلام قیمت ها و دریافت مشاوره بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.