دکوراسیون داخلی, مبلمان اداری

بهترین مدل دکوراسیون دفتر کار

قطعا مدل دکوراسیون دفتر کار نیز مانند سایر چیدمان و دکوراسیون ها تنوع بسیار بالایی دارد. اینکه شما بتوانید سبک منحصر به فرد و مدل دکوراسیون داخلی دفتر دلخواه خود را با مبلمان اداری مناسب پیدا کنید نیازمند این است که به نکات بسیار مهمی توجه کنید. با ما در این مطلب مجله ساویس همراه شوید تا با هم بهترین انتخاب را برای شما فراهم کنیم.

قبل از پرداختن به مولفه های قابل توجه در دکوراسیون داخلی دفتر کار باید این موضوع را در نظر گرفت که محل کار در واقع خانه دوم کارمندان و کارفرمایان است که حداقل 8 ساعت از 24 ساعت شبانه روز یعنی یک سوم از وقت خود را در طول شبانه روز در این محیط می گذرانند. پس توجه به شرایط محیطی و فیزیکی در دکوراسیون داخلی دفتر کار بسیار مهم و قابل توجه است.

مدل دکوراسیون دفتر کار

بیشتر بخوانید:

آشنایی با مبلمان اداری لوکس + 4 نکته مهم در خرید مبلمان اداری

رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی دفتر کار:

اولین موردی که به بررسی آن می پردازیم انتخاب رنگ مناسب است. همانطور که پیش تر هم گفتیم هر فرد حدودا یک سوم از وقت خود را در طول شبانه روز در محل کار خود می گذراند. بسیار مهم است که رنگ محیط کارش در بلند مدت چشم او را ازرده نکند و یا باعث از دست دادن تمرکز او نشود. استفاده از رنگهای روشن و خنثی می تواند بسیار مهم باشد برای آرامش و بالا بردن تمرکز و در پله بعدی بازدهی بیشتر موثر باشد.

پس اگر به دنبال بالا بردن تمرکز و راندمان کاری پرسنل خود هستید حتما به فاکتور رنگ در انتخاب مدل دکوراسیون داخلی دفتر کار خود دقت کنید. همانطور که یک رنگ مناسب باعث آرامش روحی می شود، رنگ نامناسب آشفتگی و تند خویی را به همراه دارد. البته استفاده از رنگ های شاد صرفا جهت جلب توجه کردن نکته یا موردی خاص و یا رنگ سازمانی شما به منظور ایجاد تناسب و متمرکز کردن توجه ارباب رجوع یا مخاطبان می تواند بسیار مناسب و تاثیر گذار باشد.

بیشتر بخوانید:

برندهای معتبر مبلمان اداری ایران 1401

نور کافی و مناسب در دکوراسیون داخلی دفتر کار:

بعد از فاکتور رنگ حتما به این موضوع نیز بسیار توجه کنید. چرا که در حالت کلی استفاده زیاد از کامپیوتر و نور دستگاه های الکترونیکی چشم افراد را در محیط کاری خسته می کند. حال اگر نور محل کار بسیار زیاد یا بسیار کم باشد این خستگی قطعا تشدید شده و اسیب زیادی در پی خواهد داشت. تامین نور در دکوراسیون داخلی محل کار می تواند از طریق نور طبیعی و پنجره ها تامین شود. با نورپردازی مصنوعی هم این مهم حاصل میشود. ولی حتما باید استانداردها را در این موضوع مد نظر قرار داد.

مدل دکوراسیون داخلی دفتر کار

خرید مبلمان اداری مناسب و استاندارد:

قطعا اهمیت استفاده از مبلمان اداری استاندارد متناسب با اناتومی هر فرد بر ما پوشیده نیست. به اهمیت بالای نوع مبلمان اداری و تاثیر آن ها بر میزان خستگی یا میزان بازدهی هر فرد کاملا واقف هستیم. ولی نکته ای که نباید ان را نادیده گرفت مبلمان راحتی است که باید برای ارباب رجوع یا میهمان یا کسانی که به دفتر کار ما وارد می شوند در نظر گرفت. بسیار مهم است که شخصی که وارد دفتر کار ما می شود زمان انتظار خود را بر روی چه نوع مبلمانی سپری می کند. در یک جلسه یا در یک اتاق کنفرانس استفاده از چه مبلمانی را تجربه می کند. میزان راحتی و رنگ و چیدمان درست بسیار در دید مخاطب ما نسبت به دفتر کار و شرکت ما تاثیر دارد. پس خرید مبلمان اداری نه تنها هزینه نیست، بلکه انتخاب درست ما سرمایه گذاری روی وجهه مجموعه ما است.

بیشتر بخوانید:

میز و صندلی اداری استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

المان های موثر در دکوراسیون داخلی دفتر کار:

استفاده از گلهای طبیعی از بهترین انتخاب ها در فضای اداری است. گل و گیاه طبیعی سرشار از انرژی مثبت است و علاوه بر زیبایی فضا باعث می شود احساس ارامش و رویش را به همگان القا کند. حتی اگر تصمیم به استفاده از تابلوهای هنری و نقاشی در دکوراسیون داخلی دفتر کار خود دارید یکی از بهترین انتخاب ها می تواند تابلو گل یا مناظر طبیعی باشد. که تماشای این نوع تابلوها باعث ایجاد ارامش و حس خوب می شود.

قفسه و شلف در دکوراسیون دفتر کار:

دکوراسیون دفتر کار- قفسه

اگر فضای دفتر شما بسیار بزرگ نباشد قطعا برای قرار دادن لوازمی همچون زونکن یا کتاب ها و مجلات و … به مشکل بر خواهید خورد. یکی از بهترین گزینه ها استفاده از قفسه، كردنزا و یا

شلف های تو کار است. که علاوه بر کاربردی بودن ویژگی هایی خاص به دکوراسیون داخلی دفتر کار شما می بخشد.

بیشتر بخوانید:

صندلی اداری ارگونومیک 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *