پارتیشن اداری

با پارتیشن اداری ساویس دکوراسیون شرکت را تغییر دهید

پارتیشن اداری ساویس

تاثیر پارتیشن اداری ساویس در دکوراسیون داخلی

پارتیشن اداری یکی از ابزارهایی ضروری است که برای محیط های اداری قابل استفاده است. هدف استفاده از پارتیشن های اداری بهینه سازی فضا و افزایش عملکرد کارمندان است. پارتیشن اداری ساویس به افراد کمک می کند که ارتباط کاری آسان تری را با یکدیگر تجربه کنند. افزون بر آن برای فضاهای اداری کوچک نیز گزینه ای ایده آل به شمار می آید. امروز در مجله ساویس قصد داریم بیشتر درباره پارتیشن اداری و انواع آن صحبت کنیم. همچنین در انتها با بهترین مجموعه ای که میتوانید نمونه های مدرن و باکیفیت پارتیشن اداری را سفارش دهید، آشنا خواهید شد.

چرا باید از پارتیشن اداری استفاده کنیم؟

شما به دلایل مختلفی میتوانید از پارتیشن اداری استفاده کنید در ادامه به این دلایل اشاره کرده ایم:

 • میزان نور و روشنایی را در فضای اداری افزایش می دهند. اغلب آنها از جنس شیشه هستند. شیشه ها نور را به خوبی از خود عبور می دهند و دیگر نیازی به استفاده از چراغ و لامپ اضافی جهت روشنایی بخشیدن فضای اداره نیست.
 • پارتیشن اداری فضای اداره را بدون کمترین هزینه در سریع ترین زمان تغییر می دهد. این ابزار میتواند فضای کاری را به بعدهای مختلف جهت افزایش راندمان کاری کارمندان تقسیم کند.
 • به زیباتر کردن فضای اداری و همچنین منظم ساختن آن کمک شایانی می کند. چیدمان میز و صندلی اداری در اینگونه از سبک ها به صورت دقیق انجام گرفته می شود.
 • دیوارها را میتوان به عنوان یک مانع مهم برای عبور اکسیژن و جریان هوا تلقی کرد. حال آنکه در پارتیشن اداری جریان هوا به خوبی در بین کارمندان برقرار است.
 • میزان تنوع در پارتیشن های اداری زیاد است. برای مثال شما میتوانید از پارتیشن تک جداره یا پارتیشن دو جداره برای تقسیم سازی فضای اداره استفاده کنید.

پارتیشن اداری

مقاله پیشنهادی مجله ساویس:
آیا در مورد پارتیشن بندی اتاق اداری اطلاعاتی دارید؟

 

ویژگی های پارتیشن های اداری خوب چیست؟

ممکن است در هنگام خرید پارتیشن اداری کمی سردرگم شوید و از خود سوال کنید که ویژگی های یک تقسیم کننده اداره خوب چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که پارتیشن باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد.

 • این پارتیشن ها باید بتوانند به خوبی حریم بین کارمندان را حفظ کنند. به عبارتی صدای کارمندان را به خوبی در خود حبس سازد و مانع از پخش شدن آن شود. این کار سبب افزایش تمرکز در میان کارمندان نیز می شود.
 • از نصب آسانی برخوردار باشد. این کار باعث می شود که جابه جایی و باز کردن آن در آینده نیز راحت تر انجام گرفته شود و همچنین هرچه قدر نصب آسان تر صورت گیرد، هزینه آن نیز کمتر خواهد بود. خصوصیتی که پارتیشن اداری ساویس داراست.
 • پارتیشن اداری خوب باید از استقامت کافی برخوردار باشد تا بتواند تحمل وزن سنگین تاسیسات بهداشتی و الکتریکی را داشته باشد.
 • در برابر آسیب های خارجی نظیر آتش سوزی، رطوبت و حمله حیوانات موذی مقاوم باشد.
 • رنگ و طرح آن با سایر لوازم اداره همخوانی داشته باشد. برای مثال اگر بیشتر ابزارهای اداره از جنس چوب هستند، پارتیشن نیز باید از جنس چوب باشد.
 • این پارتیشن ها باید از مواد اولیه سبک، بادوام و عایقی ساخته شده باشند. هر چقدر مواد اولیه مرغوب تر باشند طول عمر پارتیشن اداری نیز بالاتر خواهد بود.

پارتیشن اداری تک جداره

بهترین پارتیشن اداری را از کجا تهیه کنم؟

اگر به دنبال مکانی مطمئن برای خرید پارتیشن اداری هستید، پیشنهاد می کنیم به محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ساویس سری بزنید. این نمونه ها از کیفیت بی مثالی ساخته شده اند که هم از نظر زیبایی برای محیط اداره مناسب هستند و هم میتوانند راندمان کاری را در بین کارمندان افزایش دهند. نکته قابل تامل در این فروشگاه، قیمت ایده آل محصولات آن می باشد. در واقع شما میتوانید مطابق با نیاز خود بهترین انتخاب را برای فضای اداره خود داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره جهت خرید پارتیشن اداری ساویس با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *