پارتیشن اداری دوجداره
اخبار شرکت

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره ، از ایستایی و مقاومت بسیار مناسبی بهره می برد. این مدل پارتیشن از قابلیت نصب و استفاده راحت و آسان برخودار است. در تمام بخش های این محصول فضاهایی برای عبور کابل های مختلف تعبیه شده است. بدنه پارتیشن دوجداره به سبب نوع طراحی خاص خود دارای استحکام و مقاومت مطلوبی می باشد. به همین جهت، بر روی سطح زمین بدون استفاده از ستون قرار می گیرند.

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره، نمونه ای از پارتیشن ها به شمار می رود که برای بهینه سازی و تفکیک فضا مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر، یکی از شاخص ترین و بارزترین نوع پارتیشن، پارتیشن اداری دوجداره محسوب می شود.

این محصولات متناسب با نوع فضا و نحوه کاربری مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل پارتیشن علاوه بر بهینه سازی بسیار مطلوب فضا، جذابیت و زیبایی بصری را نیز در سرتاسر محیط پراکنده می سازد. به طور کلی، واژه پارتیشن قسمت بندی و جداسازی را در ذهن تداعی می کند. وجود این محصولات در یک فضا ضمن جداسازی فضاهای مورد نظر، به عنوان مؤلفه ای تاثیر گذار و مؤثر در سبک و نوع طراحی فضا محسوب می شوند.

پارتیشن اداری دوجداره به منظور ایجاد محیطی بهینه و مناسب در فضای اداری، انتخاب کاربردی و بسیار راهگشایی به شمار می آید. با برخورداری از این محصول می توان محیطی به دور از مزاحمت و تنش را برای کارمندان به ارمغان آورد. بدون تردید ایجاد فضایی سرشار از صمیمیت و آرامش در محیط کاری، بستری مناسب جهت افزایش عملکرد و راندمان پرسنل را با خود به همراه دارد. در نتیجه این امر، بهره وری و تعامل مناسب نیروها با یکدیگر ارتقا و افزایش پیدا می کند. به همین جهت، پارتیشن اداری دوجداره می تواند در این زمینه بسیار مؤثر و تاثیر گذار باشد.

پارتیشن اداری دوجداره، برای پارتیشن بندی و جداسازی محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرد. به وسیله این محصول به راحتی می توان فضاهای مورد نظر خود را از همدیگر تفکیک نمود. امروزه پارتیشن ها از متریال مختلفی مانند چوب، ام دی اف، آلومینیوم و شیشه تهیه و ساخته می شوند.

با بکارگیری پارتیشن می توان به سهولت فضای مد نظر را متناسب با سلیقه خود مورد تفکیک و تقسیم قرار داد. در محیط های اداری بهره مندی از اتاق های جدا، تاثیر بسیار زیادی در راندمان و عملکرد نیروها از خود بر جای می گذارد.

بهینه سازی و تفکیک فضا با استفاده از پارتیشن اداری علاوه بر افزایش حس مسؤولیت پذیری کارکنان، آرامش بیشتری را نیز در هنگام انجام وظایف در فضا حاکم می سازد. بر همین اساس، به منظور تقسیم بندی فضای اداری می توان حساب ویژه ای بر روی پارتیشن های اداری باز نمود. در حال حاضر، از پارتیشن اداری دوجداره در محیط های سازمانی و اداری به منزله یک وسیله تفکیک کننده نهایت استفاده را می برند.

 ویژگی ها و خصوصیات پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره، از ایستایی و مقاومت بسیار مناسبی بهره می برد. این مدل پارتیشن از قابلیت نصب و استفاده راحت و آسان برخودار است. در تمام بخش های این محصول فضاهایی برای عبور کابل های مختلف تعبیه شده است.

بدنه پارتیشن دوجداره به سبب نوع طراحی خاص خود دارای استحکام و مقاومت مطلوبی می باشد. به همین جهت، بر روی سطح زمین بدون استفاده از ستون قرار می گیرند. این مدل پارتیشن آلودگی های صوتی و همینطور سر و صدای زیاد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. در پارتیشن از متریالی مانند ام دی اف هم استفاده می گردد.

در صورت استفاده از ام دی اف در ساختار پارتیشن، ضخامت محصول حدود دوازده سانتیمتر افزایش پیدا می کند. لبه های پارتیشن نیز به وسیله نوارهای پی وی سی پوشش داده می شود. پارتیشن اداری دوجداره در اندازه های نیمه بلند، بلند و کوتاه ساخته و ارائه می گردد.

همچنین شیشه های استفاده شده در این نوع پارتیشن از جنس شیشه های دوجداره و تحت تاثیر از سلیقه و نظر مشتری بکار گرفته می شود. پارتیشن اداری دوجداره به دلیل طراحی منحصر به فرد خود، قابلیت عبور نور را دارا می باشد. به طور کلی، استفاده از این محصولات علاوه بر بهینه سازی فضا، جلوه جذابی نیز به فضای دکوراسیون می بخشد.

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره

 کاربردهای پارتیشن اداری

یکی از کاربردهای مهم و حائز اهمیت پارتیشن اداری دوجداره، تفکیک فضاهای مورد نظر از یکدیگر می باشد. به وسیله این محصول به راحتی می توان قسمت های ورودی را از سایر قسمت ها تفکیک و جدا سازی کرد.

در فضاهای موجود در شرکت ها، سازمان ها و محیط های اداری قابلیت به وجود آوردن اتاق های مختلف با استفاده از پارتیشن اداری میسر می گردد. چنانچه در این زمینه محیط مورد نظر با محدودیت فضا مواجه بود، انتخاب پارتیشن های قابل حمل می تواند کمک شایانی انجام دهد. در پرتو استفاده از پارتیشن اداری دوجداره معیار و مرز مشخصی می توان در فضاهای اداری ترسیم نمود. همچنین متناسب با نوع کاربری و نیاز فضای اداری می توان اقدام به ایجاد اتاق های مجزا و کوچکی نمود.

در هنگام خرید پارتیشن اداری دوجداره باید به متریال بکار رفته در ساختار محصول توجه نمود. چرا که تحت تاثیر مواد بکار رفته در پارتیشن، قیمت نهایی آن نیز متغیر می باشد. کیفیت رنگ بکار رفته در محصول نیز باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. دوام و استحکام بدنه پارتیشن اداری دوجداره هم باید مدنظر واقع شود، چرا که در افزایش دوام و طول عمر محصول تاثیر مستقیم از خود بر جای می گذارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *